Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ac3 u mp3-kako prebaciti iz jednog u drugi

[es] :: Video softver :: ac3 u mp3-kako prebaciti iz jednog u drugi

[ Pregleda: 3603 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

magam
Milanko Comagic
Kraljevo

Član broj: 83715
Poruke: 81
*.nasamreza.com.



+1 Profil

icon ac3 u mp3-kako prebaciti iz jednog u drugi06.02.2006. u 17:43 - pre 221 meseci
Imam film kod koga je zvuk u AC3 formatu,tako da kada ga pustim na DVD-Divx plejeru ide slika i titl,a nece zvuk.Da li postoji neki program pomocu koga se moze u postojecem DIvx-u promeniti format zvuka?
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: ac3 u mp3-kako prebaciti iz jednog u drugi07.02.2006. u 02:30 - pre 221 meseci
Ne znam ni za jedan program koji ti to može odraditi u jednoj fazi, ali evo kako ja radim to u 3 faze:

- Pomoću NanDub-a ili VirtualDub-a izvučem zvuk iz filma;
- AC3 u MP3 konvertujem pomoću HeadAC3he-a (postoji i masa drugih programa koji to isto rade, ali ja sam navikao na ovaj);
- Ponovo pomoću NanDub-a ili VirtualDub-a sada spojim prethodni video sa novodobijenim mp3 zvukom (pri tome za video obavezno odaberem Direct Stream Copy, kako video ne bi gubio na kvalitetu, a i da bi se postupak obavio brže).

Eventualno, u slučaju da u dobijenom fajlu video i audio nisu u sinhronizaciji, potrebno je pri drugom koraku ili na početak MP3 fajla umetnuti tišinu, ili odseći jedan deo na početku, u zavisnosti da li zvuk kasni za slikom ili obratno.

Ukoliko neko zna za jednostavniji postupak, poželjno u samo jednoj fazi, zamolio bih ga da ga ovde izloži.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

magam
Milanko Comagic
Kraljevo

Član broj: 83715
Poruke: 81
*.nasamreza.com.



+1 Profil

icon Re: ac3 u mp3-kako prebaciti iz jednog u drugi07.02.2006. u 15:57 - pre 221 meseci
Hvala puno!Interesuje me jos nesto da li postoji vise vrsta AC3 zvuka,ili ne?
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: ac3 u mp3-kako prebaciti iz jednog u drugi

[ Pregleda: 3603 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.