Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????

[es] :: C/C++ programiranje :: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????

[ Pregleda: 6263 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rubicon
-

Član broj: 79654
Poruke: 10
*.neobee.net.



Profil

icon programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????06.02.2006. u 17:40 - pre 221 meseci
da li je moguce raditi igre i aplikacije u c++ za mob telefone koji ne podrzavaju symbian??sta mi je sve potrebno za to??:)tnx
-
 
Odgovor na temu

Buffy
Stanko Culaja
Sipovo, BiH

Član broj: 45310
Poruke: 312
*.teol.net.



Profil

icon Re: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????06.02.2006. u 19:09 - pre 221 meseci
nisam obavjesten za c++ ali znam da mozes u javi jer java je portabilna, tako da jednom kompajliran kod se pomocu java virtual masine pokrece na svim platformama.( java se i vecinom koristi)
Ako ti trebaju detalji kako da skupis sve toolove za pravljenje java igara tu sam ;)

 
Odgovor na temu

leka
Dejan Lekić
senior software engineer, 3Developers
Ltd.
London, UK

Član broj: 234
Poruke: 2534
..81.static.gus.vf.siwnet.net.

Sajt: dejan.lekic.org


+2 Profil

icon Re: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????07.02.2006. u 14:20 - pre 221 meseci
Potrebno ti je da dodjes do C/C++ SDK za tu odredjenu platformu - i to je sve uglavnom. Maltene svaka nova platforma prvo ima C/C++ SDK, pa onda sve ostalo.
Dejan Lekic
software engineer, MySQL/PgSQL DBA, sysadmin
 
Odgovor na temu

Rubicon
-

Član broj: 79654
Poruke: 10
*.neobee.net.



Profil

icon Re: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????08.02.2006. u 12:56 - pre 221 meseci
HEH:) TOJ SE TRAZI!!!!!!!

Bufy hvala na odgovoru moze daj mi link ka tim alatima ako te ne mrzi

Leka - znaci moguce je?hocu reci jel nije nemoguca misija....:)mos mi dati koji link?

=====================================================
-
 
Odgovor na temu

Buffy
Stanko Culaja
Sipovo, BiH

Član broj: 45310
Poruke: 312
*.teol.net.



Profil

icon Re: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????08.02.2006. u 19:00 - pre 221 meseci
da sada ne bi prepisivao sun-ov tutorial evo ti link. Tutorial je stvarno odlican.
dio prvi:
http://developers.sun.com/tech...bility/midp/articles/wtoolkit/
dio drugi:
http://developers.sun.com/tech...ility/midp/articles/tutorial2/
Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao Buffy dana 08.02.2006. u 20:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

SambucusELF
Marko Radojčić
student
Stara Pazova

Član broj: 79125
Poruke: 62
*.dialup.neobee.net.

ICQ: 359912898
Sajt: www.myspace.com/vilenjak


Profil

icon Re: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????09.03.2007. u 09:48 - pre 208 meseci
izmedju ostalog, mozete probati MIDletPascal, koji pravi direktno .jad i .jar fajlove koji se pokrecu (instaliraju, pa pokrecu) na telefonu koji podrzava javu, a napisan je kod direktno u pascal-u.

Ako je neophodno da program bude u c-u, (ne znam da li bi to bas moglo za c++), onda mozda jednostavno
napisati ga u c-u i prevesti nekim od programa u pascal, pa ga tako kompajlirati, mada to i nije bas neko resenje...


Marko

Sve se menja.
Promena je stanje koje je konstanto. ??? Ups, kako to?

http://blender-srbija.forummotion.com/
 
Odgovor na temu

Buffy
Stanko Culaja
Sipovo, BiH

Član broj: 45310
Poruke: 312
*.teol.net.



Profil

icon Re: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????09.03.2007. u 14:56 - pre 208 meseci
Zasto komplikovati stvari?
I taj MIDletPascal mi ruzno zvuci( mada ga nikako nisam koristio).
Jednostavno treba koristiti samo javu, a ne neke vjestacke napravljene alate( tipa MIDletPascal).
Ako si upoznat sa C++-om nece biti nekih problema da predjes na Javu.
 
Odgovor na temu

Nikola 23

Član broj: 262074
Poruke: 171
*.rcub.bg.ac.rs.



+41 Profil

icon Re: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????23.02.2011. u 12:15 - pre 160 meseci
A gde da nadjem da instaliram java virtualnu masinu i pomocu kog programa mogu da prevedem c/c++ u javu?
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: programiranje aplikacija za telefone koje ne podrzavaju symbian??????

[ Pregleda: 6263 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.