Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko mandriva live cd verzije i interneta...

[es] :: Linux :: Pomoc oko mandriva live cd verzije i interneta...

[ Pregleda: 2660 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nes_nesone
Nishta Ako Ti Ne Kazem
tu negde..

Član broj: 40108
Poruke: 167
195.252.113.*



Profil

icon Pomoc oko mandriva live cd verzije i interneta...01.02.2006. u 22:53 - pre 221 meseci
Pokrenuo sam Mandriva-Linux-Free-Live-2006-CD koji sam dobio uz mikrov cd.Sve je sam prepoznao chak i wirelles karticu i chip na njoj rt2500 pa me zanima kako sad da podesim konekciju da vidim jel mi radi internet.Znachi:
Mislim da je instaliran driver,ali mi treba korak po korak kako da podesim konekciju..gde shta kako..
writter
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Pomoc oko mandriva live cd verzije i interneta...02.02.2006. u 02:11 - pre 221 meseci
Mandriva je na daleko poznata kao laka za podesavanje sa onim Drake-ima. Samo gledaj logicki. Potrazi bas to Mandriva hard drake ili slicno, sigurno ces tamo naci poglavlje network i naci razne stvari, skoro bih rekao "kazace ti se samo" . Nemam Mandrivu, mada imam PCLinuxOS, koji je rodjeni brat Mandrive, ali sam trenutno u nekom drugom Linuxu. Pokusacu u PCLOS-u da pogledam, ako ti bude ista vredelo. A dotle ce se javiti i neko ko ima Mandrivu.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Pomoc oko mandriva live cd verzije i interneta...02.02.2006. u 15:47 - pre 221 meseci
Evo me u PCLinuxOS-u. K-meni -> Configuration -> Networking -> Wlassistant onda mi javi da nije nasao ni jedan wless uredjaj i napusta. Tamo ima nekoliko stvari za podesavanje i to bi bilo to. Mozda je i kod Mandrive isto.

Takodje se pojavljuje i ako udjes u K-meni -> Configuration -> PCLinuxOS Control Center -> Networking -> i tamo ima vise opcija

[Ovu poruku je menjao tdjokic dana 02.02.2006. u 16:53 GMT+1]
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Pomoc oko mandriva live cd verzije i interneta...

[ Pregleda: 2660 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.