Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako sakriti glavni prozor Access-a

[es] :: Access :: Kako sakriti glavni prozor Access-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13328 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeljovan
Beograd

Član broj: 147254
Poruke: 136
212.200.65.*



+1 Profil

icon Re: Kako sakriti glavni prozor Access-a08.04.2010. u 06:46 - pre 170 meseci
[quote]milorad: Meni ovo nikako ne uspeva , evo u prilogu primer iz skole cuvena biblioteke ...napravio sam makroe al ne znam da ubacim cod u VB tako da kad kliknem na biblioteka.mdb da mi se otvori samo forma biblioteka a prozor accessa da bude skriven nalazio sam dosta primera al ovo ne razumem iz jedonog od predhodnih postova u vezi ovoga [quote]



Milorade, Sve ti je skoro sazvakano samo treba pazljivo da procitas.... Kod u VB ubacujes tako sto ces formu Biblioteka otvoriti sa Desing a zatim otici na ikonicu CODE koju ces ujedno da otvoris.... Kada otvoris CODE tj. VB sa leve strane ces kraj File naci Insert Module, kliknuti isti i stiklirai Module. isti preimenuj u basAccessHider.... Kada to sve zapamtis sa desne strane unesi kod.

Koliko sam video u OnOpen nisi nista upisao, znaci napisano je gore u prvu ili glavnu formu unesi na mesto OnOpen-mcrHide.


Pozz
Nadam se da sam ti pomogao

pozz
zeljovan
 
Odgovor na temu

erc kragujevac
Radomir Brzakovic
Focal point for SAP

Član broj: 30491
Poruke: 144
*.static.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Kako sakriti glavni prozor Access-a10.04.2013. u 16:06 - pre 134 meseci
Ovo super radi sa jednim malim problemom.

Nije moguce primeniti shift i videti access database window ( u Access-u 2010).
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Kako sakriti glavni prozor Access-a

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13328 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.