Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kerio Personal Firewall VS Outpost Firewall PRO

[es] :: Zaštita :: Kerio Personal Firewall VS Outpost Firewall PRO

[ Pregleda: 3592 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

petersonic
Beograd

Član broj: 67030
Poruke: 246



+1 Profil

icon Kerio Personal Firewall VS Outpost Firewall PRO24.01.2006. u 09:58 - pre 222 meseci
Zanima me koji je bolji Firewall, znam da ce te reci da su bile ovakve teme, ali mene zanima sadasnje stanje a ne pre godinu dana ili vise. Jer za godinu dana mozda i manje razni programi mogu da budu usavrseni ili cak da ostanu na takvom nivou da vise i ne vredi da ih imas na PC-u.
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Kerio Personal Firewall VS Outpost Firewall PRO24.01.2006. u 23:49 - pre 222 meseci
Sa polu profi strane (khm khm da budem skorman jelte :) za neki home rad, znači ono nikakvi serveri sistemi pitaj boga šta, već normalan rad na računaru sa standardnim programima...pre bih se odlučio za Outpost jer kerio je previše...da kažem GRUB prema nekim aplikacijama i programima, čak i ako mu zadaš neku komandu allow tog nekog programa on ce opet zajebavati i drndati!

Tako da moj glas ide Outpost!
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

Član broj: 36938
Poruke: 1209
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Kerio Personal Firewall VS Outpost Firewall PRO25.01.2006. u 16:05 - pre 222 meseci
Ja lično koristim Outpost. Međutim ljudi kojima sam sklon da verujem koriste Kerio i vrlo su zadovoljni. U suštini oba firewalla su kvalitetna i nećeš pogrešiti ukoliko izabereš bilo koji od ova dva. Ili možeš da probaš oba, pa da vidiš koji ti više "leži" (možda po korisničkom interaceu, načinu logovanja, detektovanja napada i sl.).
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
212.200.67.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: Kerio Personal Firewall VS Outpost Firewall PRO25.01.2006. u 16:16 - pre 222 meseci
Ja bih izabrao Outpost, ali pošto odavno nisam video Kerio u akciji. Pokušaj da pronadješ "pcaudit.exe", pa istestiraj oba. Poslednji put, kada sam ja probao, Kerio je omogućio curenje podataka, za razliku od Outposta (ona stara besplatna verzija 2.x).
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Kerio Personal Firewall VS Outpost Firewall PRO26.01.2006. u 08:27 - pre 222 meseci
Na jednoj masini mi Kerio odlicno zavrsava posao. Podesavanja filtera su OK sto se jednostavnosti tice. Nema mnogo drugih mogucnosti osim samog firewall-a pa bih ga preporucio manje zahtevnim korisnicima kao i manje iskusnim.

Outpost je takodje dobar firewall koji pored osnovne funkcije ima mnogo dodatnih komponenata kao i mogucnost za dodavanje plugin-ova. Naravno, ovo vuce sa sobom i vecu slozenost pa je on preporucljiv naprednijim korisnicima i onima koji imaju vece zahteve.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Kerio Personal Firewall VS Outpost Firewall PRO

[ Pregleda: 3592 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.