Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatan hosting ali ne potpuno besplatan

[es] :: Hosting :: Besplatan hosting ali ne potpuno besplatan

[ Pregleda: 2065 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bsoft777

Član broj: 48239
Poruke: 131
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Besplatan hosting ali ne potpuno besplatan21.01.2006. u 16:14 - pre 222 meseci
Znam da ovakvih tema na forumu ima stvarno mnogo, ali mislim da ni jedna od njih se ne odnosi na ovo sto mene interesuje. Znaci treba mi neka preporuka za neki dobar (PROVEREN) hosting, koji nema reklama i ostalih ogranicenja, a da se zaradjuje tako sto se postuje na njihovom forumu.
Vec znam za neke kao sto je www.cankoo.com , www.abshost.net i www.mbhost.net , samo jedino je problem sto neki od njih su suspendovani i pitanje je da li ce nastaviti sa daljim radom.

Ako znate neki koji je proveren i koji postoji malo duze vremena, a uz to da ima dobar uptime i solidnu ponudu paketa, molio bih vas da mi preporucite.

P.S. Ako moderator misli da je ova tema suvisna, neka je obrise ili neka je premesti tamo gde misli da treba.
 
Odgovor na temu

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
*.dsl.snfc21.sbcglobal.net.



+1 Profil

icon Re: Besplatan hosting ali ne potpuno besplatan21.01.2006. u 21:09 - pre 222 meseci
www.lifelesspeople.com

Postoje vec 5 godina u par inkarnacija, imaju dva servera, i koriste phpbb sa cash mod-om (koji je btw napravio jedan od admina). Ja sam tamo nesto manje od godinu dana, i zadovoljan sam uptime-om i support-om. Admin servera je mod na webhostingtalk forumima ;]

Najmanji plan ima 250MB prostora, 5GB transfera, 3 addon/3 parked domena, 15 subdomena, 15 emails, 15 ftp-a, 15 baza.
Najveci plan ima (cini mi se) 3200MB, 15 (mozda i vise) GB transfera.


FBzP
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Besplatan hosting ali ne potpuno besplatan

[ Pregleda: 2065 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.