Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad

[es] :: Vodič za posao :: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad

[ Pregleda: 12813 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

horse-radish
republika srpska

Član broj: 81474
Poruke: 17
*.dialup.blic.net.



Profil

icon naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad18.01.2006. u 16:37 - pre 221 meseci
Interesuje me ako neko ima konkretne informacije i moze mi pomoci da se zaposlim na nekom ovakvom poslu, na naftnoj busotini, brodu bilo kojem nije bitno transportni, putnicki i sl neka se javi .Mislim da sam jos relativno mlad za neki ovakav ili slican posao i da jos koliko-toliko mogu da podmetnem ledja iako imam stalno zaposlenje mislim da je to samo tapkanje u mjestu te da je krajnje vrijeme da jedan dio svoga zivota odvojim za neki od ovih poslova kako bi uspio da zaradim nesto novca i malo se pomjerim sa mjesta. Molim svkoga ko moze da mi na neki nacin pomogne dase javi a isto bih zamolio one koji su spremni na sputavajuce komentare tipa >opasno je , laz je da i sl... da...
 
Odgovor na temu

Biliboj
Zaborav

Član broj: 75922
Poruke: 46
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad18.01.2006. u 17:51 - pre 221 meseci
za rad na brodu - engleski jezik,
sada se dosta to prosirilo tako da imas razne agencije, potrazi i naci ces,

upamti - nista bez engleskog jezika
Bili
 
Odgovor na temu

antMAN
aleksandar antman
yu/vš

Član broj: 82211
Poruke: 1
*.3dnet.co.yu.

ICQ: 290


Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad23.01.2006. u 07:59 - pre 221 meseci
Moj bivši kolega već 18 meseci radi u nemačkoj preko neke beogradske firme zadovoljan je sa uslovima.Mašinac je po struci.Svratio sam kod njega posle nove godine pošto je bio kući za praznike i citiram njegove reči (nisam mogao da verujem da moze tako lako da se ide preko a mladi kukaju da nema posla)pošto čovek ima preko pet banke a ostao je bez posla kao i moj matori kao višak radne snage. Pozdrav od novajlije!
 
Odgovor na temu

horse-radish
republika srpska

Član broj: 81474
Poruke: 17
*.dialup.blic.net.



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad23.01.2006. u 16:48 - pre 221 meseci
Svaka cast i hvala na ohrabrenju ali ako je vec tako bio bi ti zahvalan a i mnogi drugi kada bio ostavio bilo kakav put ili upute kako doci do zaposlenja tamo negdje preko,bar neke smjernice i sl. Pozdrav i hvala unaprijed
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Moderator
Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad29.01.2006. u 00:34 - pre 221 meseci
Puni su halo-oglasi ponuda za takve poslove, izgleda da krece priprema za ovogodisnji sezonski rad:
http://www.halooglasi.co.yu/1/8/1.shtm
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

horse-radish
republika srpska

Član broj: 81474
Poruke: 17
*.teol.net.



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad30.01.2006. u 13:10 - pre 221 meseci
Pa kako se toga ne sjeti?????Hvala,nema sta!!!Samo ako covjek ima volju svašta može,pusti te oglase i javi se za inf.,dosta sam toga skupio i može jako dobro pomoći!!!
Tapkajuci u mjestu i ne preduzimajuci nista, slusajuci tamo neke prekobarce, bice nam i dalje kukajuci škote(Šatro) ovako ovde.Mislim da se zbog toga treba boriti za uvjek bolje i što više ambicioznosti posjedovati bar mi što smo koliko toliko postigli u životu (malte ne na svakom planu) a ...
Lijep pozdrav
 
Odgovor na temu

djorax

Član broj: 62283
Poruke: 62
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad17.06.2006. u 07:27 - pre 216 meseci
Zaboravi na one likove sto prodaju iskopirane stranice/samo informacije o istim poslovima
Stupi u kontakt sa nekim ko je bio ili procesljaj sajtove firmi koje se bave time.
 
Odgovor na temu

dmax
Dejan Matijević
IT Network Manager, Celebrity Cruises
Worldwide || Temerin

Član broj: 67686
Poruke: 170
*.stcable.co.yu.



+28 Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad17.06.2006. u 18:15 - pre 216 meseci
Ovo ti je proverena agencija za putnicke brodove (krstarice) Sea agency
 
Odgovor na temu

the_jumper
djordjevic nemanja
jagodina

Član broj: 84173
Poruke: 100
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad18.06.2006. u 00:50 - pre 216 meseci
pazite se naftnih busotina,mnogo ljudi se zajebalo.

Ima puno clanaka o tome na google kucaj -"prevara naftne busotine".





Y`ll c



 
Odgovor na temu

djorax

Član broj: 62283
Poruke: 62
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad19.06.2006. u 07:51 - pre 216 meseci
... SeaAgency je proverena kao i Eployment Power iz Zagreba
 
Odgovor na temu

smina
Jasmina ilic
nis

Član broj: 58446
Poruke: 9
213.244.208.*



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad28.06.2006. u 21:22 - pre 216 meseci
Imas temu koju sam postavila u okviru ovog foruma za Libiju.Ne odnosi se samo na medicinske radnike vec traze i ostale profile gradjevince,vozace...osavila sam tamo sajt na kome mozes dobiti sve informacije u vezi posla ne samo u Libiji vec u bdrugim zemljama.Ali da ne lutas evo ti adrese www.compass-yu.com.Ja planiram da idem za Libiju,ako da Bog da je sve legalno,razgovarala sam sa njima ne deluju kao prevaranti ali ipak treba otici do njih i porazgovarati ,videti ugovore,daju zdravstveno i socijalno osiguranje sto je slozices se vrlo bitno kad ides van.
jaca
 
Odgovor na temu

djorax

Član broj: 62283
Poruke: 62
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad07.07.2006. u 03:57 - pre 215 meseci
Bilo je u novinama da ssu neke izradili, bas taj kompas. Jesi li ih dobro proverio, trazi neku preporuku
 
Odgovor na temu

Lidija_66
Pozarevac

Član broj: 120578
Poruke: 1
195.252.78.*



Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad09.11.2006. u 10:28 - pre 211 meseci

pozdrav svima

smina, javi mi se na -email PP , bila sam u Libiji kao medicinska sestra i idem sada
ponovo do kraja novembra.Imam informacija koje bi ti koristile ako se odlucis.

lidija
 
Odgovor na temu

BBS
Be Back Soon
ŠUMADIJA DO TOKIJA

Član broj: 40443
Poruke: 1720
89.216.225.*

ICQ: 250629747


+75 Profil

icon Re: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad09.11.2006. u 11:42 - pre 211 meseci
O kojim iznosima se tu radi?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: naftne busotine, irak , brod libija...-tezak i zahtjevan rad

[ Pregleda: 12813 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.