Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless i VPN - cudne stvari se desavaju!

[es] :: Linux :: Wireless i VPN - cudne stvari se desavaju!

[ Pregleda: 2188 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fLuXx
Luka Borkovic
Student
Pančevo

Član broj: 21183
Poruke: 363
*.3dnet.co.yu.

Jabber: fluxx@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Wireless i VPN - cudne stvari se desavaju!09.01.2006. u 00:05 - pre 222 meseci
Konacno sam uspeo da napravim VPN konekciju iz mog SuSE-a 10.0. Koristio sam pptpclient koji nije hteo da mi radi sve dok iz options.pptp-a nisam izbacio mppe auth. Sada, kada sam se konektovao, mogu da otvaram stranice, sve skoro normalno. Sada ide cudna stvar: nece da otvara sve stranice. Koristio sam i Firefox i konqueror, ali mi otvara samo neke kako npr. Es, Google, Gmail, Sk.co.yu i uglavnom one sa co.yu sufiksom. Ostalo - ni da mrdne. Ne radi mi ni SuSE Online Updates, samo ceka na odgovor sa servera. Pokusao sam svasta, restartovao komp i AP, cekao, podesavao razne stvari, ali nishta! I dalje nece da otvara sve sajtove. Da josh napomenem da, kada pingujem server, uglavnom nemam data loss, ili imam 20% (4 od 5 paketa primljeno). Ne razumem se mnogo ni u linux, a posebno ne u mreze, pa se izvinjavam ako mnogo lupetam. Da jos samo kazem da na provajderovom sajtu pise da trenutno ima problema sa mojim repetitorom za wireless, ali mi u windowsu sve ide glatko!
Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Wireless i VPN - cudne stvari se desavaju!

[ Pregleda: 2188 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.