Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

divx spotovi u DVD-video sa izornikom

[es] :: Video kompresija :: divx spotovi u DVD-video sa izornikom

[ Pregleda: 4065 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dOvLo
Vlado Petrović
JP Elektroprivreda HZHB Mostar
Mostar

Član broj: 70912
Poruke: 109
80.71.151.*

Sajt: www.pansion-rosary.com


Profil

icon divx spotovi u DVD-video sa izornikom04.01.2006. u 11:27 - pre 222 meseci
Eh ovako,mozeli mi netko pomoci imam jedan problemcic...
Htio bi svoje spotove koje sam snimao sa tv recemo ima ih 70 i u divx formatu su i kada ih stavim u neri u DVD-video,lijepo napravim onaj izbornik i ima 4-5 stranica,ali sada to nije vazno,tocno stanu na jedan DVD,ali kada pocnem da przim pise nesto transkoding i pise mi total progres i remaining 4h i 40min...I ja ga ostavim preko noci da to odradi ja ujutro nista nije zavrsio stao...


U glavnom moje je pitanje kako da napravim DVD-video sa izbornikom i da u njemu pritisnem onaj prozorcic sa spotom i da njega svira i tako da stavim 70tak spotova,a da ne traje toliko dugo to przenje???
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.195.*



+3 Profil

icon Re: divx spotovi u DVD-video sa izornikom04.01.2006. u 13:55 - pre 222 meseci
Aaa, tesko ce to ici ako DivX klipove direktno importujes u program za authoring DVD-a! Program mora da dekompresuje iz Mpeg4 u Mpeg2. Morao bih te spotove sve da prebacis u Mpeg2 da ih demux-ujes i tek onda DVD authoring u neru. Za to treba jako puno vremena pa treba razmisljati kolikoa je upotrebna vrednost i da li vredi trositi vreme?!
 
Odgovor na temu

dOvLo
Vlado Petrović
JP Elektroprivreda HZHB Mostar
Mostar

Član broj: 70912
Poruke: 109
80.71.151.*

Sajt: www.pansion-rosary.com


Profil

icon Re: divx spotovi u DVD-video sa izornikom04.01.2006. u 14:06 - pre 222 meseci
I to jedino rijesenje za moj problem??
Jao gluposti, meni prakticki samo treba meni,zar nema program nijedan takav?
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.195.*



+3 Profil

icon Re: divx spotovi u DVD-video sa izornikom04.01.2006. u 14:28 - pre 222 meseci
Zao mi je! Nema program i mogucnosti za meni divX filma ili klipova na bilo kom medijumu a da taj meni imas na DVD plejeru i da biras koji ces DivX spot da pustis kao sto se napravi meni za DVD video disk! To je vec neko pitao pre par meseci. Bolje malo prelistaj i procitaj forum i stare teme i o tome kako se pravi DVD video i o DivX-u pa onda razmisli malo i postavi pitanje! Nije problem napraviti od DivX filma DVD ali od 70 DivX klipova DVD to je vec problem da ne sirim pricu www.elitesecurity.org/pretraga
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: divx spotovi u DVD-video sa izornikom04.01.2006. u 21:43 - pre 222 meseci
Citat:
Cileinteractiv: To je vec neko pitao pre par meseci. Bolje malo prelistaj i procitaj forum i stare teme i o tome kako se pravi DVD video i o DivX-u pa onda razmisli malo i postavi pitanje! Nije problem napraviti od DivX filma DVD ali od 70 DivX klipova DVD to je vec problem www.elitesecurity.org/pretraga



Iskreno... batali to jer ce ti trebati jako mnogo vremena i zivaca a cisto sumnjam
da ces na kraju dobiti ono sto si zelio. Uostalom licno mislim da je 70 spotova skoro nemoguce "nabiti" na jedan DVD jer je to otprilike oko 4:30h materijala:)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: divx spotovi u DVD-video sa izornikom05.01.2006. u 17:34 - pre 222 meseci
Citat:
Uostalom licno mislim da je 70 spotova skoro nemoguce "nabiti" na jedan DVD jer je to otprilike oko 4:30h materijala:)

Da, ja otprilike stavim 30 spotova na jedan DVD. Pri tome su spotovi u mpeg2 formatu a ne divx-u, znaci dosta boljeg kvaliteta.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

dOvLo
Vlado Petrović
JP Elektroprivreda HZHB Mostar
Mostar

Član broj: 70912
Poruke: 109
80.71.151.*

Sajt: www.pansion-rosary.com


Profil

icon Re: divx spotovi u DVD-video sa izornikom05.01.2006. u 21:53 - pre 222 meseci
Evo vam tocno rijesenje moga problema sto mi je jedan momak napisao:

Kao prvo treba ti programcic da napravis menu tj. da na tom glavnom ekranu vidis sve linkove tih spotova.

Auto Play Menu Builder
http://www.linasoft.com/files/apmbld51.zip

Kad sa njim napravis kompletan menu onda sve to rezes sa Nero-m ali pri izboru rezanja izaberi DATA, a ne kao do sada DVD Video (ovo biras samo kada rezes neki DVD film koji se sastoji od .vob i .ifo file-ova)

Ovako odradjen DVD je ustvari arhiviranje svih tih spotova na DVD mediji sa menu-jem sto znaci da ce ti svi ti spotovi i dalje ostati u divx formatu. Ukoliko to zelis da gledas na standalone DVD player-u onda on mora da podrzava DivX reprodukciju.

Nadam se da ces uspeti.

Ali hvala i vama na pomoci i to sto ste vi rekli stoji...
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: divx spotovi u DVD-video sa izornikom05.01.2006. u 22:05 - pre 222 meseci
Citat:
dOvLo:
Ovako odradjen DVD je ustvari arhiviranje svih tih spotova na DVD mediji sa menu-jem sto znaci da ce ti svi ti spotovi i dalje ostati u divx formatu. Ukoliko to zelis da gledas na standalone DVD player-u onda on mora da podrzava DivX reprodukciju.



Pa da...



[Ovu poruku je menjao Mister_rap dana 05.01.2006. u 23:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: divx spotovi u DVD-video sa izornikom06.01.2006. u 00:30 - pre 222 meseci
Evo ti npr. kako sam ja meni odradio DVD. Nisu divx spotovi.





[Ovu poruku je menjao Nabukodonosor dana 06.01.2006. u 01:34 GMT+1]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: divx spotovi u DVD-video sa izornikom

[ Pregleda: 4065 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.