Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

privatnost e-mejla

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: privatnost e-mejla

[ Pregleda: 2109 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon privatnost e-mejla29.12.2005. u 18:14 - pre 223 meseci
Često u poslednje vreme primam mejlove koji na kraju imaju izjavu o privatnosti (kao što je ova koju citiram). Zanima me postoji li pravni osnov da me neko tuži ukoliko forvardujem ili na bilo koji drugi način omogućim trećem licu uvid u poruku (kao što je bila novogodišnja čestitka sa koje sam skunuo ovaj primer).

Miloje Sekulić

Ova poruka je strogo poverljiva i upuæena je iskljuèivo Vama. Svaka objava, preusmeravanje ili zloupotreba informacija je zabranjena. Ako ste ovu poruku primili gre¹kom molimo Vas kontaktirajte po¹iljaoca i izbri¹te primljeni materijal. Po¹iljalac ne prihvata nikavu odgovornost za bilo kakve gre¹ke ili probleme nastale u procesu slanja poruke.

This message and any attached files are confidential and intended solely for the addressee(s). Any publication, transmission or other use of the information by a person or entity other than the intended addressee is prohibited. If you receive this in error please contact the sender and delete the material. The sender does not accept liability for any errors or omissions as a result of the transmission.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: privatnost e-mejla

[ Pregleda: 2109 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.