Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sto uraditi da bi ugradio zvucnike...

[es] :: Ostali hardver :: Sto uraditi da bi ugradio zvucnike...

[ Pregleda: 2747 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Neverall

Član broj: 51734
Poruke: 268
*.dialin.iskon.hr.



Profil

icon Sto uraditi da bi ugradio zvucnike...14.12.2005. u 15:43 - pre 223 meseci
Imam zvucnu na ploci,C-medio on board ,znaci zvucna je na maticnoj ploci....Asus A7M266,i 2 Labtekovca zvucnika sa niskotoncem,subvuferom........prednja 2,lijevi i desni KOJI svi troje spojeni na integriranu karticu dobro obavljaju svoj zadatak.. ,Dobio sam od sogora veliki Hi-Fi stereo uredjaj,HI-FI 70 Ei,sa dva velika zvucnika u odnosu na Labtekove,......Njih sam htio spojiti na izlaz iz zvucne kartice....Zanima me:

1. Da li cu dobiti vjerodostojniji zvuk,(buduci da su ti zvucnici podosta stari)
2. I kako ,ako se moze spojiti zvucnike na karticu,ako su kablovi od zvucnika drukcijeg tipa.....
2. a ) gdje spojiti zvucnike (koji kako sam rekao imaju starinske ulaze),i kako?

Pozdarv sa Krka...
Never
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Sto uraditi da bi ugradio zvucnike...15.12.2005. u 14:37 - pre 223 meseci
Taj sistem bi trebao da je dosta kvalitetan ali

1. ne ocekuj nesto posebno posto su integrisane kartice verovatno nekoliko klasa ispod ovog sistema
2 ako bas hoces signal sa line-out spoji na AUX ulaz pojacala, trebace dva konektora i malo lemljenja


Sve u svemu ti zvucnici koje imas su bolje prilagodjeni kartici, jednostavno receno, mozda nisu bolji ali lepse zvuce.

[Ovu poruku je menjao dragancesu dana 16.12.2005. u 14:10 GMT+1]
Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Sto uraditi da bi ugradio zvucnike...

[ Pregleda: 2747 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.