Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Konkretnih par pitanja za mpx220?

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: Konkretnih par pitanja za mpx220?

[ Pregleda: 3340 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Luka78

Član broj: 48101
Poruke: 67
*.wless.skaut.net.



Profil

icon Konkretnih par pitanja za mpx220?13.12.2005. u 10:37 - pre 223 meseci
Dakle, par dana ga imam i puno pitanja pa sam listao dosta foruma i dosta stvari rijesio ali imam jos dodatnih pitanja (i koristim Active Sync):
1: Kako da kontakte koje sam sacuvao sa NOKIA tel importujem u mpx22?sa kojim programom?
2: koji program da koristim da pravim sebi precice kao na NOKIA tel (npr desni taster za momentalno pisanje poruka i sl)
3: Kako da ugasim javljanje Reporta u SMS porukama.NOKIA Report primi ali ne zvoni niti vibrira a ovdje se oglasava kao poruka sto me iritira.Dakle, Report mi treba ali da dodje necujeno.
4. Kako da deinstaliram ove postojece programe koje sam dobio na win 2003?Kada idem na Add/Remove tu mi pokaze samo one koje sam ja instalirao a imam nepotrebnih i koji su dosli pa bi da ih se rijesim?
5. Na koji nacin da otkrijem verziju windowsa i ROM-a?
6. Kako da promjenim ime operatora je mi pise MOBT'S umjesto MOBI'S kako bi trebalo?

eto hvala ljudi, znam da ima puno pitanja pa ako mi sta bude trebalo, ja cu pitati...cao
 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.verat.net.



Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?13.12.2005. u 12:22 - pre 223 meseci
1. Pomocu Microsoft ActiveSync 4.0 i Outlook-a.

2. Nisam siguran da je to izvodljivo, ali potrazi na Net-u

3. Nisam siguran da je to izvodljivo, ali potrazi na Net-u

4. Formatiraj karticu, uradi Master Reset telefona, tako sto ga ugasis, zatim drzis plavo dugme i dok ga drzis stisnes dugme za paljenje i pratis uputstvo sa telefona.

5. Mislim da ti je to u Settings->About

6. Ne znam kako, valjda ga tako obelezava telefon.

Nadam se da sam ti br malo pomogao. Inace uzeo si najbolji fon u klasi do 150 EURa.

Pozdrav
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?13.12.2005. u 19:20 - pre 223 meseci
Citat:
Bartman:4. Formatiraj karticu, uradi Master Reset telefona, tako sto ga ugasis, zatim drzis plavo dugme i dok ga drzis stisnes dugme za paljenje i pratis uputstvo sa telefona.
i o5 ce dobiti te programe...
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Luka78

Član broj: 48101
Poruke: 67
*.wless.skaut.net.



Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?14.12.2005. u 10:10 - pre 223 meseci
1. rijesio
2. nema nigdje na netu gdje sam trazio
3. takodje nema nigdje
4. Nisu nestali iako sam to uradio, nemam jos karticu, sve je na telefonu...
5. rijesio, upgrade-ovao na 1.49 ROM
6. takodje nema sanse da nigdje nadjem kako da promjenim ime...

I jos jedna konstatacija samo, procitao sam da je moguce prosirenje do 512 MB sa Mini SD karticom pa ne znam dali je tako ili je moguce vise mozda....


[Ovu poruku je menjao Luka78 dana 14.12.2005. u 11:25 GMT+1]
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?14.12.2005. u 10:40 - pre 223 meseci
naravno da jeste moguce prosirenje sa karticom

e,sad, kod MPx220 je 512MB, kod MPx200 je 1GB limit :D
s tim sto MPx200 prima SD


smartphone da nema mogucnost prosirenja memorije?


p.s. generalna primedba: ljudi kupuju nesto sto ce koristiti duze od mesec dana a ne informisu se detaljno...ja se ubi' od informisanja o MPx200
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?14.12.2005. u 11:06 - pre 223 meseci
ma telefon ko telefon,ja sam se za razliku od drugih informisao o tome sto cu kupiti i na kraju sam kupio mpx220 i zadovoljan sam,radi sve sto treba da radi a inace igrice i ostale gluposti ne igram zato sto brzo prsne baterija....koristim mp3 player (moze da pusta i filmove ali to ti u sustini ne treba,jedino ako nisi neko ko voli mnogo da se kurci) a najbolje su mi fore tipa icq/jabber/gtalk/skype klijenti kao sto su agile messinger ili imov (mada je agile bolji,moze da salje slike a imov ne moze),email klijent -> najbolji na koji sam naisao ->profimail,onda mobloging kao sto je picoblogger,irc klijenti kao sto su wmirc....opera za mob ako nadjes full verziju mada na mobu i explorer zavrsava posao,onda obavezno nabavi total commander CE...probaj da nadjes plugin za total commander (win32 desktop masina da ne bude zabuna) koji ce ti omoguciti da preko tcommandera pristupis mobu (svejedno moras imati activesync instaliran ali je mnogo brze i interfejs je poznat)...i tako..gomilu programa,homescreenova i pluginova naci ces na www.modaco.com i ne zaboravi da instaliras najkorisniji program xbar3 (progooglaj malo i videces o cemu se radi)

poz.

(inace neces se pokajati sto si uzeo mpx220,malo je tezi za koriscenje ali je ako znas malo oko racunara nece ti biti problem)

p.s. za mp3 player ti je min 128Mb i to mozes naci po ceni od 1200din (miniSD) mada bi ti preporucio min 256Mb

[Ovu poruku je menjao biotech dana 14.12.2005. u 12:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Luka78

Član broj: 48101
Poruke: 67
*.wless.skaut.net.



Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?14.12.2005. u 23:02 - pre 223 meseci
Pa kako rijesavam jedno po jedno i broj problema i time pitanja se smanjuje...jos nisam rijesio a vjerujem da to i mnoge druge interesuje:

1: koji program da koristim da pravim sebi precice kao na NOKIA tel (npr desni taster za momentalno pisanje poruka i sl)
2: Kako da ugasim javljanje Reporta u SMS porukama.NOKIA Report primi ali ne zvoni niti vibrira a ovdje se oglasava kao poruka sto me iritira.Dakle, Report mi treba ali da dodje necujeno.
3. Kako da deinstaliram ove postojece programe koje sam dobio na win 2003?Kada idem na Add/Remove tu mi pokaze samo one koje sam ja instalirao a imam nepotrebnih i koji su dosli pa bi da ih se rijesim?

ljudi hvala i onaj "Homescreen Designer" je odlican prgram...
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?15.12.2005. u 11:45 - pre 223 meseci
3. je'l ti palo na pamet da je to malo nemoguce?
aj na Windows XPu izbrisi, npr, Windows Explorer, Internet Explorer, Outlook Express itd.
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Luka78

Član broj: 48101
Poruke: 67
*.wless.skaut.net.



Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?15.12.2005. u 20:31 - pre 223 meseci
Na windowsu sam izbrisao i to nije problem. nemam ni jednog explorera kao ni outlooka express!! Ljepota bez njih pa sam mislio slicno i na fonu uraditi ali ako na njemu ne moze, ok onda...
 
Odgovor na temu

Luka78

Član broj: 48101
Poruke: 67
*.wless.skaut.net.



Profil

icon Re: Konkretnih par pitanja za mpx220?22.12.2005. u 19:18 - pre 223 meseci
I jos nesto, vidim da pise nekakv wireless za mpx220? Da li to znaci da se moze konektovati na wireless internet jer ja koristim wireless na compu vec godinu dana?

To bi bas dobro bilo....
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: Konkretnih par pitanja za mpx220?

[ Pregleda: 3340 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.