Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odlazak u Cesku?

[es] :: Vodič za posao :: Odlazak u Cesku?
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)

[ Pregleda: 4239 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

umoranodtezgi
Dejan Tomovic

Član broj: 77336
Poruke: 1
194.247.218.*



Profil

icon Odlazak u Cesku?12.12.2005. u 16:31 - pre 223 meseci
Eto, ima 31 godinu i od 93 gulim kompove, sve sto je moglo da donese neke pare, zavrsio sam FON , mada to i nije naka preporuka, radio sam za nekoliko firmi, trenutno programiram C,C++,C#, php,(i ostale c-olike) naravno moram da administriram MySQL i apche,linux windows, da projektujem baze, popravljam kompjutere i sve sto firmi trebam, jedno 5 dana od 7 sam na putu, radim IVR i SMS servise za celu staru jugoslaviju i sve mi se smucilo, rado bih otisao u Cesku ali mi nekako izgleda jeziv smor ta nostrifikacija diplome, gde da stanujem (zena mi je zavrsila Ekonomski fakiltet), i tako, ima li neko neke preporuke kako je najlakse otici tamo, ili da ima neku ekipu u Ceskoj koja bi za neku kintu pomogla oko smestanja. Ako neko ima savet bio bih mu zahvalan da ga ostavi. Pozdrav svim ljudima.
 
0

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.225.EUnet.yu.



+52 Profil

icon Re: Odlazak u Cesku?12.12.2005. u 23:51 - pre 223 meseci
Dobrodošli,

molim Vas da diskusiju nastavite na http://www.elitesecurity.org/tema/124434 kako bismo sprečili rasipanje informacija na temu zapošljavanja na teritoriji Češke republike (jednostavno uradite copy/paste ove poruke).

Hvala na razumevanju.
 
0

[es] :: Vodič za posao :: Odlazak u Cesku?
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)

[ Pregleda: 4239 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.