Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pristup izradi cd prezentacije

[es] :: Flash :: pristup izradi cd prezentacije
(Zaključana tema (lock), by noviKorisnik)

[ Pregleda: 2423 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

seeker28

Član broj: 76324
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon pristup izradi cd prezentacije07.12.2005. u 10:31 - pre 223 meseci
Poštovanje, ljudi.

Dobio sam zahtjev za izradom cd prezentacije jednog proizvoda, ali nisam nikada do sada radio nesto slicno ovom. Stoga par brzinskih:

- Odakle krenuti s kreiranjem prezentacije? Na koja pitanja moram znati odgovor da bi prezentacija proizvoda koji klijent zeli prodati bila uspjesna? Bilo kakav link, tutor, savjet vrlo dobrodosao.

- Prezentacija bi trebala ici na arapsko i kinesko trziste, pa sam u dilemi da li raditi prezentaciju na 2 jezika (kineski, arapski), jednom jeziku (engleski) ili da pojedinacno (1/3 naklade na kineskom, 1/3 na arapskom, 1/3 na engleskom).

- Mislili smo to uraditi u flashu, ali sam sad u dilemi da li koristiti Flash 8 ili da stavim nesto sigurnije, tj. nize (Flash 7) ?

- Koje agencije su kod nas ili vanka radile do sada prezentacije za vece kompanije, recimo Jana, Labud, VIP, T-com i tako to?

- Kako naplacujem pripremu prezentacije?

- Da li mi se isplati uzimati JewelBoxing cd-omote i mislite li da je to dovoljno efektno? IMHO, je. Kakva su iskustva (if any) s dostavom vece kolicine (recimo za pocetak 500 komada) boxeva iz Amerike od njih? Oce li se to ostetiti pri transportu?

- Gdje mogu povoljno otisnuti prednju stranu samog cd-/dvd-a kod nas i posto?

Fala puno
 
0

mrakodol
Kukrika Stojan
Banja Luka

Član broj: 39688
Poruke: 118
*.etfbl.net.

Sajt: www.mrakodol.info


Profil

icon Re: pristup izradi cd prezentacije14.12.2005. u 11:54 - pre 223 meseci
Pa mogu ti reci da , po mom misljenju koje ne mora biti tacno, da bih ja kad bih radio pravio na engleskom s tim da ne znam ni japanski ni arapski.

Sto se tice Flasha...Pa mozes korititi kojeg hoces, ali kad ga eksportujes, dakle kad zavrsis prezentaciju eksportujes ga kao Flash 7 ili kao Flash 8...bas te briga, nek skidaju Flas player novi, ako ga vec nemaju, ali sigurno ga imaju ako su ikakva firmica..


A sada sto se tice CDova...pa nece se ostetiti, jer ih oni obicno salju avionom, a spakuju ih u plasticne ili papirne kesice koje u sebi imaju mjehurice od vazuha, tako da su male sanse da ce ti se ostetiti CD-ovi.


A naplata...pa kako ti hoces! Ali naplati vrijeme i trud..pokrij svoje troskove, a sad ako su dobrostojeca firma odna mozes traziti i nesto vise para, stim da i ti mozes da napravis nesto dobro! :-)


Nadam se da sam barem malo pomogao!
Trvd je oras vocka cudnovata, neslomi ga al' zube polomi!
Njegos
 
0

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
194.247.222.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: pristup izradi cd prezentacije14.12.2005. u 13:09 - pre 223 meseci
Ako se već radi cd prezentacija, kreira se flash projektor (.exe) pa verzija nije bitna jer se plejer pakuje u program.

- sva ostala pitanja nemaju veze s ovim forumom.
 
0

[es] :: Flash :: pristup izradi cd prezentacije
(Zaključana tema (lock), by noviKorisnik)

[ Pregleda: 2423 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.