Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa snimanjem u Home Theater

[es] :: Video softver :: Problem sa snimanjem u Home Theater

[ Pregleda: 3324 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dado2076
Dalibor Bozicevic

Član broj: 76141
Poruke: 11
*.neobee.net.



Profil

icon Problem sa snimanjem u Home Theater30.11.2005. u 22:01 - pre 223 meseci
Prvi put se ukljucujem i treba mi pomoc oko Home Theatera.
Kada snimam neki film na racunaru u kasnijoj reprodukciji uopste nemam ton, dali je to u pitanju softver Home Theatera i ako jeste gde da nabavim drugi i koji?
Hvala
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.metrohive.net.



+3 Profil

icon Re: Problem sa snimanjem u Home Theater30.11.2005. u 22:56 - pre 223 meseci
Da li je u pitanju snimanje sa satelita u programu My Theatre? Posto u strart meniju link do tog programa vodi preko podmenija Home Theatre.
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Problem sa snimanjem u Home Theater05.12.2005. u 16:47 - pre 222 meseci
Problem je verovatno u nekom od sledecih razloga:

1) Nije ukljucen odgovarajuci izvor snimanja (Idi Windows Mixer (to ti je onaj zvucnik pored sata) pa nadji Recording i stikliraj 'Aux' ili 'Line In' u zavisnosti od TV karte.

2) Odgovarajuci kodek nije prisutan.

Moj licni utisak je da je Home Theather krs. Ako hoces kvalitetno snimanje, koristi neki drugi program (kao sto je, recimo, VirtualDub u Capture modu ili DScaler ili FlyTV (pogledaj srodnu temu)).

@Cileinteractiv: Home Theather je InterVideov (valjda) program za koriscenje sa TV karticama.
 
Odgovor na temu

panonski mornar
ekonomista
Srbija

Član broj: 66996
Poruke: 102
82.131.178.*



+2 Profil

icon Re: Problem sa snimanjem u Home Theater05.12.2005. u 19:33 - pre 222 meseci
Ja takodje imam Intervideo home theater. Da li ti uopste imas na njemu ton? Ja nisam imala ton, pa cak ni kad gledam tv preko njega a razlog je bio jednostavan:nije mi bila spojena tv kartica sa maticnom plocom, za ton, kad si kupio tv tuner karticu, da li si sa malim kablom, koji ima tri kraja dva bela i jedan crni povezao tv tuner i maticnu, unutar kucista( pri cemu jedan od tri kraja ostaje slobodan)? Sigurno si dobio takav kabl! Meni je to resilo problem tona, i sad naravno bez problema snimam sa njim bilo sta sa tv kanala: Mozda je to resenje i tvog problema
Na ovom svetu mozes biti srecan samo na dva nacina: ili imati savest, ili je uopste nemati...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Problem sa snimanjem u Home Theater

[ Pregleda: 3324 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.