Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ghost linux diska

[es] :: Linux :: Ghost linux diska

[ Pregleda: 2084 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

doboy

Član broj: 8697
Poruke: 50
81.93.74.*



Profil

icon Ghost linux diska21.11.2005. u 13:25 - pre 224 meseci
Pozdrav narode!

evo pretrazujem sajt i ne mogu da nadjem novije teme vezane za gostiranje linux diska.Naime, mail server je otisao u 3 lepe pa prije bilo kakvog pokusaja oporavka istog volio bih da to lijepo izgostiram na drugi pa da cackam... e sad nastaje problem. pokusavam sa norton ghostom 7.0... naravno odmah pukne na pocetku. ne znam da li postoji neki drugi program koji mogu da podignem ili pod win ili u dosu kao i ghost pa da to odradim??? posto ima vise particija var uspio sam samo da iskopiram onu najvecu i to partition to partition... ako neko ima slicna iskustva molio bih da se javi, mozemo da se cujemo i preko tel. posto je relativno hitno... unaprijed hvala...
...u vodi su kratke noge...
 
Odgovor na temu

zderavko

Član broj: 11554
Poruke: 247
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Ghost linux diska24.11.2005. u 09:47 - pre 224 meseci
Ne znam da li Ghost 7.0 ima podrshku za Linux particije pa iz tog razolga ne mozhesh sa njim da bilo shta i pochnesh. Uz malo googlanja nashao sam da vec od Norton Ghost 2001 ta podrshka postoji i to za Ext2, Ext3 i swap particije, za ostale nisam siguran.

Ima i Ghost for Linux:
Ghost for Linux is a hard disk and partition imaging and cloning tool similar to "Norton Ghost" and by Symantec.

The created images are optionally compressed, and they can be stored on a local hard drive or transferred to an anonymous FTP server.

A drive can be cloned using the "Click'n'Clone" function. g4l supports file splitting if the local filesystem does not support writing files >2GB. The included kernel supports ATA, serial-ATA, and SCSI drives.

Common network cards are supported. It is packaged as a bootable CD image with an ncurses GUI for easy use.




Naravno, sve potrebne informacije mozhesh naci ovde
"All paid jobs absorb and degrade the mind."

"Man will never be free until the last king is strangled with the entrails of the last priest."

 
Odgovor na temu

doboy

Član broj: 8697
Poruke: 50
81.93.74.*



Profil

icon Re: Ghost linux diska24.11.2005. u 14:03 - pre 224 meseci
hvala puno!!!
vec sam se pobojao da nece niko ni da odgovori.
skinucu program pa cu da pokusam.
valjda nece ovaj puknuti ako mi je particija ostecena...

thnx one more time!!!

...u vodi su kratke noge...
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Ghost linux diska

[ Pregleda: 2084 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.