Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)

elitemadzone.org :: MadZone :: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 10575 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)12.11.2005. u 21:56 - pre 224 meseci
Seo lepo, aj ok dok je svtlo upaljeno nek "tandrlja" nešto. Ugasiše svetli i ko na PINKU idu li idu reklame, uhvatio sam sebe kako se pitam koji sam film došao da gledam!!!
Ladno 30 minuta računajući i najave filmova.
Kad platim da gledam film red bi bilo da nas bar poštede sponzora, kojih i kroz film se provlače.
Samo da poživi moj računar, bioskop me dugo neće videti :))) !
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)12.11.2005. u 22:17 - pre 224 meseci
Ma jok, to Ti se samo učinilo :)

Pasli bi oni meni travu, a ne distribuirali filmove. E to je država, koja priča o antipirateriji, a distributeri su bivši najveći pirati, koji nam sad drže predavanja o poštenju i moralu.

Zato ni mene bioskop ne vidi više od 1-2 puta godišnje, i to u izuzetnim prilikama.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)12.11.2005. u 22:47 - pre 224 meseci
U pa mene bioskop nije video vec jedno 8 godina.
Ali ovo za reklame je stvarno lose,to samo kod nas moze da bude nigde vise.
Poz.

[Ovu poruku je menjao Mefisto_soad dana 12.11.2005. u 23:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
212.200.25.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)12.11.2005. u 22:51 - pre 224 meseci
U Niksicu bioskop ne radi evo 3 godine a slicna je situacija i sa ostalim gradovima u CG...
Sta vise reci:)
 
Odgovor na temu

Boki4u
Bogdan Djukic
Zemun

Član broj: 61571
Poruke: 696
*.dialup.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)12.11.2005. u 22:51 - pre 224 meseci
Pa nije ni cudo sto im niko ne ide u bioskope....
A posle se pitaju zasto je posecenost istim tako mala?

Pa lakse je da kupis kod pirata film, uvalis se kuci u fotelju i gledas fil, bez ijedne jedine reklame!
 
Odgovor na temu

k0ka_m0ka

Član broj: 21317
Poruke: 48
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)12.11.2005. u 23:51 - pre 224 meseci
stvarno bezobrazluk...stvarno mi je krivo sto bioskopi izumiru...:((...dobar je bio taj bioskop..nekada....aj pa uzdravlje :)
Enemy of my enemy is my friend !!!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 00:02 - pre 224 meseci
Jbg, komercijala totalna.
 
Odgovor na temu

kumkat
Beograd

Član broj: 22180
Poruke: 522



+15 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 00:54 - pre 224 meseci
Citat:
Ilic Igor:
Ladno 30 minuta računajući i najave filmova.


Meni najave filmova (trailer-i) uopste ne smetaju zato sto ih nema na nasim televizijama i uvek mi je drago kad pre filma mogu da vidim originalne trejlere za filmove koji tek treba da dodju.

Ali sto se ostalih reklama tice slazem se da ih treba totalno izbaciti. Naravno to se nece desiti sve dok ne pocnu da te cene kao musteriju.
Sta da kazem kada u jednom od boljih bioskopa (TUCKWOOD) u beogradu puste film bez zvuka.... e onda neki lik popizdeo i otisao do lika koj je pustio film (naravno nigde ga nema) kad ga je navatao (znaci proslo vec 15 min od filma) lik kao da..da..da sad ce on to da sredi, i samo pusti ton... Kao ne sme on da pusta film ponovo, probice termin...eeeeeeeeee o cemu mi pricamo.



 
Odgovor na temu

-sfx-

Član broj: 18965
Poruke: 206
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 01:10 - pre 224 meseci
Citat:
Boki4u:
Pa lakse je da kupis kod pirata film, uvalis se kuci u fotelju i gledas fil, bez ijedne jedine reklame!


Zbog takvih kao sto si ti bioskopi propadaju. Naravno da mora da bude pola sata reklama zato sto ne mogu da zarade od ulaznica, jer si ti kod pirata kupio film i sad ces ga "gledati". Ali fali pola slike i zvuk se ne cuje zato sto ga je neko snimio kamerom u bioskopu. Bravo druze, zajebo si ih sve.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 01:18 - pre 224 meseci
Svasta novo ovde ima da se sazna, sta da vam kazem, ocigledno dugo nisam bio u bioskopu... U moje vreme se znalo, kad dodjes da gledas film, onda samo film, nikakve reklame, nikakvi "traileri".
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 01:21 - pre 224 meseci
@-sfx- Mozda bioskopi propadaju zbog takvih ljudi koji kupuju od pirata.
Ali gledaj i bioskopi su isto krivi na primer sto je Ilic Igor rekao reklame od 30 minuta daj covece treba ih tuci.
Ja jako davno nisam bio u bioskopu tako ne mogu da kazem kakva je situacija tu kod mene da li ima reklame od 30 minuta ili kasni zvuk i slicno, ali osecam da cu uskoro i morati otici posto ne verujem da cu nabaviti harry potter 4 pre bioskopa u zadnje vreme ne ide bas dobro...
Poz.
 
Odgovor na temu

-sfx-

Član broj: 18965
Poruke: 206
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 03:43 - pre 224 meseci
Citat:
Mefisto_soad: @-sfx- Mozda bioskopi propadaju zbog takvih ljudi koji kupuju od pirata.
Ali gledaj i bioskopi su isto krivi na primer sto je Ilic Igor rekao reklame od 30 minuta daj covece treba ih tuci.


Ali rekao sam vec - bas zato mora da bude tolko reklama, zato sto ljudi kupuju od pirata, pa se ne zaradjuje od ulaznica.
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 09:01 - pre 224 meseci
@-sfx- : a sta ti mislis:ko je stariji-bioskop ili pirati...naravno,da u bioskopima nisu prvo poceli da nas je*u sa reklamama,ne bi toliko ljudi ni imalo zelju da kupi film kod pirata,i pirati se ne bi namnozili u ovolikom broju...
 
Odgovor na temu

zus
marketing

Član broj: 41900
Poruke: 354
*.eth-wifi.verat.net.

Sajt: www.sr.wikipedia.org


+20 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 10:15 - pre 224 meseci
To su takve gluposti, i pored krize kroz koju prolaze oni (bioskopi) svojim potezima još više teraju gledaoce. Mislim da nema opravdanja za puštanje raklama od 30 min. pre filma. To su potezi očajnika.
Juce je proslost.....
Sadasnjica je tajna.....
Sutrasnjica je poklon
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 10:19 - pre 224 meseci
Citat:
-sfx-: Naravno da mora da bude pola sata reklama zato sto ne mogu da zarade od ulaznica


naravno da ne mora da bude pola sata reklama, nije to besplatna televizija vec placena predstava! zamisli kad bi jos uveli polucasovne reklame na koncertima, utakmicama, pozorisnim predstavama... ovako, to je izivljavanje i zloupotreba vizuelnih medija... pre svega zato sto nije naglaseno sta je ukljuceno u cenu karata, a drugo, ne ostavlja ti mogucnost da promenis kanal ili da jednostavno dodjes pola sata kasnije jer reklame pocinju kada se zauzmu mesta, ugasi svetlo i sve to u terminu kada bi film trebao da pocne... to bi trebalo da bude naglaseno i tako da imamo ili biskope sa jeftinijim ulaznicama kod kojih moras da trpis reklame, ili jeftinije projekcije u odredjenim terminima sa reklamama... u svakom slucaju, da imas slobodu izbora... u radnjama mozes da kupis skuplji originalni DVD bez reklama, i jeftiniji (250 din) sa reklamama koje ne mozes da preskocis... ne vidim da su distributeri tih filmova propali pa nece ni bioskopi... doduse, mozda neki i hoce, ali to je slobodna konkurencija koja radja kvalitet...
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 11:24 - pre 224 meseci
Reklama ima i u zapadnim bioskopima, samo naravno ne bash 30 min... ali jedno 10-15 nije izuzetak (sa trailerima)...

Takodje pustaju i anti-piratske reklame u biosu

Zna li ko kakva je situacija (postoje li uopste jos uvek) caffe bioskopi (jedan je ispod slavije, a drugi je u kneza milosa)? Mislim da je i treci postojao negde, ali se ne secam gde

Eh, da i jel ziv Partizan jos?!

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 11:44 - pre 224 meseci
Ispod slavije je akademija 28, radi, ali je propala skroz..
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.internet.krstarica.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 11:46 - pre 224 meseci
Nista ne moze da se poredi sa bioskopom.Nikakvi kucni bioskopi za 200 evra.
Sam odlazak u bioskop,kokice,drustvo,riba koju si pozvao posle nedelju dana skupljanja hrabrosti...uf,kako je to bilo dobro!
To je mozda neko proslo vreme,ali mislim da treba vratiti publiku u bioskopske sale.
Tokom onih godina sankcija niko nije isao na bioskopske predstave.Udario rat,sankcije,inflacija...kome je do filma..a onda su napravili pravi potez:spustili cenu karte na 7 dindzi i vezali nekoliko filmova za citav dan.
Ko se seca tadasnjih guzvi ispred Kozare i Doma Sindikata zna o cemu pricam.
Sad su karte za obicne bioskope,van klase Takvuda oko 250 dinara.To nije mnogo,ali za devojku i decka 500 kinti+ pice,klopa sa nogu,karte za prevoz ili gorivo,ode hiljadarka.
A moze kuci za 100 dinara+home made sokic.
Ipak bih voleo da se naprave vikendi sa predstavama filmova po ceni od 100 dinara.Mozda bi to povratilo kulturu i naviku odlaska u bioskope...
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

ClocEr

Član broj: 7067
Poruke: 159
213.244.208.*



Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 12:45 - pre 224 meseci
I meni smetaju tako duge reklame, ali sam onda bio procitao clanak (mislim da je u pitanju bila Nemacka), da su tamo pustali reklame od 45 i vise minuta, pa su se ljudi pobunili. Na kraju su to resili, ne secam se kako, ali poenta je: da li su i oni imali problema sa piraterijom? Sumnjam. A da cena ne pokriva cenu distribucije filma, nije tacno.
Distributer ne placa fixnu sumu "proizvodjacu" filmova, tipa 100k eura, nego vrsi raspodelu dobiti od ulaznice. 50% ide amerikancima (odnosno onima koji su snimili film), 25% bioskopu, 20% distributeru, 5% drzavi... Ili tako vec nesto. Tako da ta prica o neisplativosti pada u vodu. U mestu gde sam rodjen radi bioskop. Doduse, nema projekcija svaki dan po ceo dan, ali NIKADA NIJEDNA reklama nije pustena. Kako to?
Mislim da je ipak je u pitanju expanzija analnih misica u cilju dobiti (citaj: zinulo im dupe za pare) onih ciji su bioskopi u Beogradu.
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)13.11.2005. u 13:14 - pre 224 meseci
Citat:
DrJekyll: Ispod slavije je akademija 28, radi, ali je propala skroz..


Steta :( Ko je tamo bio, zna verovatno za onaj separe skroz levo, malo uvucen... Tamo je moglo, mnogo sta, sem gledanja filma da se radi :)

Poz,
Sale
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Reklame u Bisokopima (30 minuta!!)

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 10575 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.