Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dreamweaver...kako poceti i nesto nauciti?

[es] :: Web dizajn softver :: dreamweaver...kako poceti i nesto nauciti?

[ Pregleda: 6855 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

simka
Jasmina Stanojevic
BEOGRAD

Član broj: 38321
Poruke: 116
*.yu1.net.



Profil

icon dreamweaver...kako poceti i nesto nauciti?05.11.2005. u 19:00 - pre 223 meseci
dobri ljudi...
molila bih strucan savet...Imam knjigu Macromedia Dreamweaver na srpskom jeziku,instalirane macromedia dreamweaver,flash i fireworks mx 2004.O web dizajnu nemam nikakvih predznanja (sem ako se igranje u dreamweaveru bojam,slikama,crtanjem,i slicnim mazanjem moze nazvati predznanje).O HTML kodu ne znam nista (mada u knjizi koju posedujem pise da o njemu ne moram nista da znam i da ne moram nista da naucim ako ne zelim).Rad u Photoshopu-poznato mi je koliko i Dreamweaver,uglavnom zezancija sa slikama,menjala sam im izgled zabave radi.Moja pitanja su:da li ima realne sanse da naucim nesto samostalno?veliku zelju imam.Da li postoje tutoriali koji bi meni kao pocetniku malo priblizili teoriju?Sa engleskim jezikom nemam problema kao ni sa nemackim,ali bih vise volela da tutoriali budu na srpskom,hrvatskom,bosanskom...jeziku radi sto lakseg razumevanja meni potpuno nepoznate materije.zahvaljujem na svim odgovorima i savetima.Vrlo su dobrodosli!!!
Pozdrav!!!
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.69.eunet.yu.



+73 Profil

icon Re: dreamweaver...kako poceti i nesto nauciti?05.11.2005. u 23:24 - pre 223 meseci
Pogledaj http://www.buvljak.co.yu/page1/indexa.php ima svega po malo, tutorijali i templejti, retko se nadje nesto na nasem jeziku.
Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

creekside
Beograd

Član broj: 72480
Poruke: 6
*.hsd1.ca.comcast.net.



Profil

icon Re: dreamweaver...kako poceti i nesto nauciti?08.11.2005. u 00:54 - pre 223 meseci
Ako hoces da se bavis web dizajnom pod obavezno moras da naucis HTML i CSS potom Photoshop i Flash kad to budes savladala Dreamweaver, GoLive, Web Page Maker, Front Page i slicni programi za pravljenje web stranica ti nece predsavljati nikakav problem naucices ih za dva dana
Onda mozes da prosirujes znanje sa PHP, Java Script, SQL, Cold Fusion, pa ako i to budes naucila bices potpuni Web dizajner posle toga je sve samo na tvojoj kreativnosti
Ako hoces dolazim u BG pocetkom decembra pa ti mogu dati neke savete i pokazati ti po nesto
 
Odgovor na temu

Jelcha
:::Hyperspace:::

Član broj: 38806
Poruke: 80
*.pat-pool.va.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: dreamweaver...kako poceti i nesto nauciti?18.11.2005. u 10:23 - pre 223 meseci
Odes do vise elektrotehnicke na Vozdovac i kupis udzbenik "Veb Dizajn" - Dr.Dragoslav Peric (recimo, moze i nesto slicno; iz te knjige ja sad ucim za ispit). Kosta 400din. Tu imas osnove HTML-a i CSS-a (nista specijalno ali za pocetak sasvim dovoljno).
Zatim krenes polako da eksperimentises. Recimo kreni da radis svoju web prezentaciju.
"Dzaba puna usta molitve ako je srce prazno" - Sv. Vladika Nikolaj Zicki
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn softver :: dreamweaver...kako poceti i nesto nauciti?

[ Pregleda: 6855 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.