Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DV kamera + projektor - slika na zidu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DV kamera + projektor - slika na zidu

[ Pregleda: 4582 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mstarc17
posao aaaaaa
zemlja

Član broj: 22841
Poruke: 87
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon DV kamera + projektor - slika na zidu31.10.2005. u 14:59 - pre 223 meseci
Kako da pomoću dv kamere i projektora stavim sliku na zid u realnom vremenu mislim na ono što trenutno snimam
?
Da li to može pomoću ovih stvari
Dv kamer
Projektor
Hvala
Ja sam ja
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: DV kamera + projektor - slika na zidu31.10.2005. u 16:19 - pre 223 meseci
Pozdrav,

moras napisati sta od ulaza i izlaza ima na oba uredjaja, najverovatnije moze ali moras napisati tu specifikaciju.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: DV kamera + projektor - slika na zidu31.10.2005. u 20:38 - pre 223 meseci
Obično kamera ima integralni izlaz, koji na drugom kraju ima 3xRCA (činč) konektora, od kojih je žuti VIDEO, a crveni i beli su AUDIO L/R. Te konektore trebaš da povežeš na odgovarajuće ulaze na projektoru. Odnosno, ako želiš reprodukciju ranije snimljenog materijala, VIDEO konektor poveži na isti takav parnjak na projektoru (COMPOSITE VIDEO IN), a AUDIO izlaz radije prosledi na zvučnu karticu (LINE IN) ili neki audio uređaj.

Ako ti treba samo "live" prikaz sa kamere, preporučujem Ti da iz kombinacije izostaviš AUDIO izlaz sa kamere, jer ćeš dobiti nepodnošljivu mikrofoniju, a ne verujem da to želiš :)

Pozdrav

P.S. Sve ovo samo u slučaju da obe komponente zadovoljavaju minimum konektora potrebnih za ovaj zahvat.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DV kamera + projektor - slika na zidu

[ Pregleda: 4582 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.