Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sistemi jednadzbi, diofontove jednadzbe

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: sistemi jednadzbi, diofontove jednadzbe

[ Pregleda: 2154 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

muny
Munira Kadric
sarajevo

Član broj: 72530
Poruke: 1
*.as58.ob.bih.net.ba.



Profil

icon sistemi jednadzbi, diofontove jednadzbe28.10.2005. u 15:53 - pre 225 meseci
Molila bih sve one koji znaju literaturu za maturski rad iz ove teme da mi napisu gdje mogu pronaci, ili da mi posalju neke osnovne stvari da znam odakle mogu poceti, please help me izgubila sam se u ovom,

unaprijed se zahvaljujem

 
Odgovor na temu

uranium
Beograd

Član broj: 60097
Poruke: 543
*.eunet.yu.

Jabber: uranium@elitesecurity.org
ICQ: 324386953


+5 Profil

icon Re: sistemi jednadzbi, diofontove jednadzbe28.10.2005. u 16:22 - pre 225 meseci
Malo mi je sumnjivo napisana tema maturskog...
Jesi li mislila na sisteme Diofantovih jednačina ili zapravo imaš dve nevezane teme, pa još ne znaš koju da uzmeš:
1. sisteme jednačina
2. Diofantove jednačine?

Elementarne stvari u vezi sa Diofantovim jednačinama imaš u knjizi:
Uvod u teoriju brojevaVladimir Mićić, Zoran Kadelburg, DRUŠTVO MATEMATIČARA SR SRBIJE, Beograd 1989

Za sisteme Diofantovih jednačina ne znam da li postoji domaća literatura, ali mislim da sam video nešto na Engleskom...

Što se tiče sistema jednačina, pretpostavljam da se radi o linearnim ili kvadratnim jednačinama, a to možeš naći u srednjoškolskim udžbenicima.
Attempt all the problems. Those you can do, don't do. Do the ones you cannot.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: sistemi jednadzbi, diofontove jednadzbe

[ Pregleda: 2154 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.