Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li sam se zeznuo

[es] :: Muzička produkcija :: Da li sam se zeznuo

[ Pregleda: 2902 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

page
Slobodan Aleksic
Beograd

Član broj: 72002
Poruke: 1
213.240.32.*



Profil

icon Da li sam se zeznuo25.10.2005. u 17:51 - pre 224 meseci
Nedavno sam prodao t.j menjao Fender Stratocaster 70S iz 1974. serijski broj negde oko 550 000 za 550 evra i Fender Japan sa sumnjivom petocifrenom signaturom i bez ikakve signature na vratu. Rec je o modelu 62 US. Napominjem da je stari Fender bio faraban i imao je veoma priljezno zamenjene pragove,ali je po meni svirao perfektno sa neponovljivim fenderovim baritonom, onako pridavljenim. Japanac ili sta vec bilio ne zvuci lose,ali je bez pravog, prepoznatljivog Fender zvuka.Sad sto bi bi,ali me cenjene kolege intersuje da li sam ispao ovca.


Srdacan pozdrav Page.
s.ALEKSIC
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Da li sam se zeznuo25.10.2005. u 20:05 - pre 224 meseci
Toliko volim Fendere, da mi je prosto nepojmljivo da zameniš staro za novo. Ali, sila Boga ne moli, pa tako rezimiraj šta si izgubio?

Ako je samo taj zvučni lo-end, ok, kupi nove magnete, pa čak i aktivnu elektroniku za "japanca", pa se malo poraduj.

Ako je tu u pitanju i "feel" vrata, drugi pragovi, ne leži ti u ruci.... uf... nije ti lako.

Iako nisam gitarista, volim ih i često ih precenjujem. Najviše mrzim DOBRU gitaru u rukama nekog nedokucanog krelca, ili kada SJAJAN muzikant nema kinte da zasvira lep komad "drveta"... tuga je to!

Ovca? Ne znam, jesil dobio išta pored nove gitare ili si napravio "trange-frange"?

Pozdrav!


 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Da li sam se zeznuo

[ Pregleda: 2902 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.