Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.122 SIGURNOST?

[es] :: Zaštita :: Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.122 SIGURNOST?

[ Pregleda: 3020 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NiR
Nenad Veljic
Austria

Član broj: 39840
Poruke: 35
*.2.11.vie.surfer.at.



Profil

icon Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.122 SIGURNOST?10.10.2005. u 14:37 - pre 225 meseci
Trenutno imam instaliran Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.122, hteo bih znati kakvu sigurnost pruza racunaru shto se tice samog virusa i rada na mrezi.Poshto nisam toliko upucen u domen zashtite racunara molio bih vas da ako postoji neko bolje reshenje, preporucite! Hvala!
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.122 SIGURNOST?10.10.2005. u 19:35 - pre 225 meseci
Kaspersky je vrlo dobar antivirus ali kao i svaki drugi ima svoje prednosti i mane. Koristio sam ga neko vrijeme i mogu reci da je detekcija sasvim zadovoljavajuca (barem za mene). Ipak, rezidenti moduli zauzimaju dosta RAM-a. Ako ti je kriticno da ti antivirus zauzima malo resursa probaj NOD32 i AVG. NOD32 zauzima ekstremno malo RAM-a - oko 3-4MB, ali detekcija nije jaca strana tog alata, niti je sucelje previse intiutivno. AVG je posebno popularan jer isto tako ne koristi previse sistemskih resursa.

Evo ti link na jedan test (http://av-test.mycity.co.yu/index.html) koji ti pokazati kako koji antivirus stoji, a prva tri mjesta zauzimaju Kaspersky F-Secure i BitDefender - a i ja imam dobra iskustava sa sva tri. Koji god uzmes neces pogrijesiti, no napominjem da si ti glavna sigurnosna komponenta. Educiraj se malo oko toga i vise neces imati problema sa malwareom.

Sto se tice rada na mrezi sa tim nemam iskustva pa cekaj dok se ne javi netko tko ima.
Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0.122 SIGURNOST?

[ Pregleda: 3020 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.