Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

LG DVX9900 riknuo

[es] :: Multimedijalni uređaji :: LG DVX9900 riknuo

[ Pregleda: 2632 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bozoo
zagreb

Član broj: 20626
Poruke: 4
*.dialin.iskon.hr.



Profil

icon LG DVX9900 riknuo06.10.2005. u 19:58 - pre 225 meseci
Stavljao sam firmware i nakon poruke TAKE OFF DISK AND PRESS UP TO UPGRADE, nisam izvadio cd, samo sam stisnuo gumb. nakon toga player se smrznuo i izdahnuo. jel postoji neki nacin da se resetira preko kabla ili mozda neki efektivniji nacin reanimacije??
 
Odgovor na temu

zakovac

Član broj: 15104
Poruke: 362
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: LG DVX9900 riknuo07.10.2005. u 23:41 - pre 225 meseci
meni se jednom slicno dogodilo doduse sa drugim plejerom, i na kraju nije bilo druge nego duvaljka skinuti fles isprogramirati ga sa eksternim programatorom za fles i onda nazad u plejer.To deluje strasno ali ako imas nekog ko ima taj programator(neki servis) onda je to posao za 10 minuta.
 
Odgovor na temu

bozoo
zagreb

Član broj: 20626
Poruke: 4
*.dialin.iskon.hr.



Profil

icon Re: LG DVX9900 riknuo08.10.2005. u 23:14 - pre 225 meseci
da, u medjuvremenu sam skuzio kolko sam bio glup. naime, vec prije sam upgradeao firmware, al ne na ovom, i to je trajalo nekoliko sekundi. ovaj sam iskljucio iz struje nakon minute, misleci kako se radi o smrzavanju uredjaja. kasnije sam cuo da mu traje instalacija oko dvije min. ok, bio sam mlad i naivan, hehehe.. a sta sad. zovem servis da li bi oni mogli flashat uredjaj i lik meni kaze da se to ne moze, vec se mora mijenjati cijela ploca, cca. 40 eura. mislim da tip mulja, malo smo se mailali, pa je nakon par sati spustio cijenu za 10 eura. ako se radi o ovlastenom servisu, takvo spustanje cijene je nezamislivo, pa sam dosao do zakljucka da bi se uredjaj ipak mogao flashat? anyone?
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: LG DVX9900 riknuo

[ Pregleda: 2632 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.