Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ad hoc bežićna mreža

[es] :: Wireless :: ad hoc bežićna mreža

[ Pregleda: 2133 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

majaP
Maja Prijatelj
Rijeka, Croatia

Član broj: 20658
Poruke: 13
*.net.t-com.hr.



Profil

icon ad hoc bežićna mreža 01.10.2005. u 23:51 - pre 225 meseci
Pozdrav,

Gotovo nevjerojatno da sam tu zapela.
A radi se o sljedećem. Imam d-linkovu bežićni mrežnu karticu ispravno isntaliranu u računalu (bar tako win XP kažu ). Kreirala sam najednostavniju ad hoc mrežu bez ikakvih enkripcija itd... Vidim ju u popisu dostupnih mreža ali kada se želim konektirati na nju NE IDE PA NE IDE. Inače vidim neke infrastrukturne mreže na koje se uspješno spajam jer također nemaju enkripciju čak i skidam neke datoteke iako nemam pojma čija su to računala.
Zašto se ne mogu spojiti na svoju ad hoc mrežu(od samo jednog računala)????
 
Odgovor na temu

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon Re: ad hoc bežićna mreža 02.10.2005. u 20:40 - pre 225 meseci
jel ti 100 % ista konfiguracija na oba kraja?Na oba kraja uzet ad hoc mod,isti ESSID ukucan,isti kanal,isti protok 11 Mb.Pazi na mala i velika slova kod ESSID.Nazivi uredjaja bi trebali biti razliciti na oba kraja,ono ukucas uredjaj1 i uredjaj2 npr...Ovo su uobicajene postavke za mnoge uredjaje...
 
Odgovor na temu

majaP
Maja Prijatelj
Rijeka, Croatia

Član broj: 20658
Poruke: 13
*.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: ad hoc bežićna mreža 02.10.2005. u 22:05 - pre 225 meseci
ma radi se o istom računalu imam samo jedno računalo za sada. na kojem sam kreirala ad hoc mrežu najednostavnije iz win XPa i onda se ja sa istog računala želim konektirati na nju, ali ne ide već mi kaže mreža nedostupna tj. oni televizori u na desnoj strani taskbara su imaju crveni križić!!! jel to možda sto sam jedina u mreži od jednog računala???? eto sorry ako sam nejasna
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: ad hoc bežićna mreža

[ Pregleda: 2133 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.