Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!

elitemadzone.org :: MadZone :: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 27946 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 14:36 - pre 226 meseci
Citat:
ventura: Ja gledam Pink, sta tu ima lose?


Nekad su se iz Beograda u provinciju donosili Tom Bejts i Džoe Satrijani, a danas Stoja i Indira.
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.beotel.net.



+69 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 15:13 - pre 226 meseci
Pa ja gledam pink ,ali ne zbog onih glupih sapunica nego zbog jedne dbre stvari koje imaju a to je poneka serija ,evo sad prijatelji krenuli ,i simpsonovi se uskoro nadam se ,pa nek neko kaze da bar 10 min na dan ne gleda pink ,jedno pricate a drugo radite.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:08 - pre 226 meseci
Epa ne verujem da postoji takav covek koji uopste ne pogleda pink, jer u pravu si <fade> za poneku seriju (ne spansku) kao sto su prijatelji i simpsonovi, i naravno filmovi, ali zato sve ostalo je sheet,

inace ja sam se osvrnuo iskljucivo na dugo najavljivani nacionalni dnevnik!!!



ps: B92-ka je sasvim u redu! Meni uopste ne lici na pink!
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:11 - pre 226 meseci
Citat:
Bhamby: Nekad su se iz Beograda u provinciju donosili Tom Bejts i Džoe Satrijani, a danas Stoja i Indira.


off-topic

Ne razumem bas potpuno odgovor......., ali kako vidim i gledam na svim mogucim tv kanalima izgleda obrnuto: nekada su se iz Beograda u provinciju "donosili" narodnjaci(Silvana Armenulic i ta klika...) a sada se iz provincije na velika vrata dovode u Beograd i predstavljaju kao simbol nacije.
Pa najvece poselo i skup narodnjaka se odrzava bas u tom Beogradu i svim mogucim halama, bolje receno mafijaseva nevesta Ceca je uspela da u glavnom gradu skupi 80000 i vise "Beogradjana" i popuni ceo jebeni stadion?!? Pa to ne mogu ni Joe Satriani ni Eric Clapton zajedno pa ni sam Jimy Hendrix da vaskrsne i dodje u Beograd!!!
Vidim da svi Pink nazivaju seljackom televizijom bas zbog toga sto misle da se u selima slusa ta vrsta muzike koju propagira Pink tj."narodnjaci". Medjutim poznavajuci mnogo prijatelja iz raznih sela sirom ove lepe nase domovine ispade da svi u nekom kutku imaju gitarice i pikaju "smoke on the water", dok su im kolekcije albuma sa rok i hard rock(obelezje velegradoooovaaaa, ha?) muzikom pozamasne?!?
Samim tim pada u vodu teorija da se Beograd bori protiv narodnjaka i ne voli ih bas previse imajuci u vidu popunjenost svih hala u tom gradu i gotovo euforiju publike(beogradske najvise) kada "grandovci" stupe na scenu, dok o Marakani i njenoj ulozi u svemu tome beogradjane treba da je stid i to dok su zivi.
Onda na kraju kao slag na torti(cvrstog rokerizma) dodjose pastirski rokeri i skupise ni manje ni vise nego 200000(slovima- dvestotine hiljada posetilaca) u glavnom gradu Beogradu i sto je jos zamornije odsvirase kao neki klinci koji tek pocinju karijeru + iskoristise svih 200000 naivaca i ubacise ih u reklamu za "MB" pivo koje u nekim ranijim postovima povodom "Bijelog Dugmeta" popljuvase svi od reda i zaklese se da ga vise nece piti.
E, pa cestitam Beograde skupio si sav sljam koji ni u selima i najvecim zabitima ne bi imao prodju i ucinu ih mega, grand ili sta vec zvezdama.
Nije tu Pink kriv, krivi su oni koji popunjavaju hale i stadione a takvih je bas najvise iz Beograda jer se podrazumevano u tom gradu i odrzavaju sva posela u zadnjih 15 godina.
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:18 - pre 226 meseci
Citat:
fade: pa nek neko kaze da bar 10 min na dan ne gleda pink ,jedno pricate a drugo radite.

Nemoj da pričaš napamet. Eto, ja ne gledam Pink ni minut dnevno (memorisan mi je na 70-i-nekom ili 80-i-nekom programu) a Simpsonove gledam na RTL-u.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.ADSL.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:24 - pre 226 meseci
Koliko sam ja upoznat,zar nece sa novim zakonom o TV(koji uskoro dolazi na snagu) da u 19:30 ce moci samo biti vesti(Dnevnik) na Nacionalnoj televiziji a nece moci Nacionalni Dnevnik na PINKU ili sta ja znam vec.
Bar sam ja tako razumeo Tijanica.

Ja na PINK(program je sve losiji i losiji) u gledam samo fudbal,stvar je izbora,sta ko gleda i sta ko slusa.....
B92 ima najbolji sadrzaj i pristup vestima,ali,naravno,ne svim!


...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:26 - pre 226 meseci
Citat:
BytEfLUSh:....a Simpsonove gledam na RTL-u.

Gledao sam i ja malo, grozno zvuči, Homer koji govori nemački.... nije to to.
Ipak se taj glas i te replike moraju čuti sa originalnim tonom :)

[Ovu poruku je menjao techtris dana 27.09.2005. u 17:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:29 - pre 226 meseci
Zar je moguce da se uprava RTS-a zalaze za pretplatu samo zbog toga sto ce gledaocima omoguciti "dnevnik" kao najgledaniju emisiju na nasim prostorima?!?
Ovo je ipak za raspravu u top-temi ali zaista ne mogu da verujem da se RTS uprava poziva na jebeni dnevnik kao apsolutnu cinjenicu koja treba da "obogati naciju" i njene apetite.
Pa ovo je za zonu sumraka!
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.sbb.co.yu.



+257 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:30 - pre 226 meseci
Mislim da je byte mislio na jednu drugu RTL....
P.S. http://www.rtl.hr/program/prikaz/364/


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:30 - pre 226 meseci
Mislio sam na hrvatski RTL.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 16:35 - pre 226 meseci
A da... zaboravio sam da SBB u Somboru pušta hrvatsku verziju RTL-a....

[Ovu poruku je menjao techtris dana 27.09.2005. u 17:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

random
Član broj: 85
Poruke: 3866
*.eth-wifi.verat.net.

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 17:06 - pre 226 meseci
Ne mislim da B92 ima nešto bolji sadržaj nego Pink. Informativne emisije su često neobjektivne, a posebno emisije neobaveznog tipa, kao Gou Plej i Šubidu, koje mi liče na običan EPP. A kad smo već kod toga, reklama ima toliko mnogo da često zaboravim šta sam počeo da gledam. Kako na TV tako i na radiju B92.

Međutim, mislim da je najgore u tom celom konceptu serviranje narodu neke tzv. "urbane kulture" koja je u suštini vrlo plitka i površna, i koncept onoga što je moj prijatelj nazvao "urbani retardi" -- likovi koji su bogznakako "in", u trendu sa nekim kulturnim dešavanjima (često diskutabilnog kvaliteta), a u suštini ne mogu da spoje prosto proširenu rečenicu. Uopšte ta filozofija "vi ne znate šta je kultura, mi ćemo da vam kažemo šta je kultura" je meni gnusna. B92 je jako rigidan i uzak po pitanju kulturnog sadržaja koji servira.

Tako da je Ventura donekle u pravu, samo što ja ne bih rekao da je B92 Pink u drugom pakovanju. Njihov koncept je dosta manje očigledan, perfidniji, ali zato možda i pogubniji po mladog čoveka.

@Bhamby:

Sve, sve, ali Tom BEJTS? Stoji i Indiri si barem zapamtio ime, i to nešto govori.
int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net.



+26 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 17:11 - pre 226 meseci
He he sve gledate povrsno, to da je ruzicasti dnevnik los to stoji, ali on je postavljen zbog novog zakona po kome informativna emisija ( tipa dnevnik ) ako je kraca od 30 min ne moze biti prekinuta reklamama, samim tim su sve televizije pocele da emituju duze "vesti" koje traju vise od 30 min, tako radi b92, bk, sada i pink. Sve je ovo oko para.
A mene sad zanima posto po novom zakonu nece biti dopusteno reklamiranje u toku sportskih utakmica sta ce pink da radi, posto je zabranjeno i ono slika u slici.


Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 17:20 - pre 226 meseci
Citat:
random: @Bhamby:

Sve, sve, ali Tom BEJTS? Stoji i Indiri si barem zapamtio ime, i to nešto govori.


Ako mogu da se operem...?

Tužna pisamca

Ona mi šalje tužna pisamca
čak iz Filadelfije
da obeleži godišnjicu nekog
ko sam bio davno.
Osećam se kao da je raspisana poternica
za mnom.
Stalno gledam u retrovizor
i večito sam u begu
zato sam promenio ime
ne nadajući se da ćeš me pronaći ovde ...


Tom Waits - Blue valentine 1978.

prevod D.D.T.

 
Odgovor na temu

KOLE89
Nikola Kocić
Altina/Zemun

Član broj: 19253
Poruke: 764
*.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 17:42 - pre 226 meseci
Citat:
Acika:
Epa ne verujem da postoji takav covek koji uopste ne pogleda pink

Evo npr. ja . Ne gledam Pink već više od godinu ipo dana i osećam se mnogo bolje

[Ovu poruku je menjao KOLE89 dana 27.09.2005. u 18:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 19:02 - pre 226 meseci
Pa ima nas i koji nikada nisu gledali to njesra-(Pink). Cak ni u ona najcrnja vremena. Na srecu, ljudi su izmislili satelitsku.:):) A, naravno postujem i Venturin stav, svako gleda ono sto voli. Inace sve cestitke Z. Mitrovicu, provalio je ovaj narod, i servira mu ono sto zeli. Sto se BG-a tice, retko ko je Beogradjanin par generacija, i kad je Zeljko poceo sa turskom muzikom, jebiga, geni su proradili.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 19:28 - pre 226 meseci
Jucerasnji nisam gledao, ali je ovaj vecerasnji, koji je "vodio" Mihajlo Kovac, bio potpuni debakl.

Covek je dnevnik pretvorio u sopstveno predavanje vidjenja danasnjih dogadjaja! Pritom je zvucao umorno, lazno pateticno, sa tonom koji, ako nije uspavljujuci, a ono je upozoravajuci, nalik na matorog profesora knjizevnosti ili istorije!

Pritom, puna usta svima "evropskih integracija"...

Uzas! Sada RTS nazalost ili srecom, ima laksi zadatak na trzistu.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
212.200.74.*



+363 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 19:44 - pre 226 meseci
A koliko tek pravilno izabrano osvetljenje utice na gledaoca-to treba da zakljuce ovi sa flekice. A od silnog sarenila voditelj se i nije primecivao. Mnogo je los voditelj bio veceras. Slusao sam prvih minut i onda sam vratio na RTS. Nema sanse da im skoro pridju po kvalitetu. Ipak su to godine iskustva...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
213.244.222.*



+6455 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 19:52 - pre 226 meseci
Ovaj pinkov dnevnik me podseca na one dnevnike iz 'nadrealista', al oni bar namerno prave parodiju, ovi su ozbiljni:)

Pa kakav je to dnevnik koji je smoren, usporen, i sto je najvaznije, odgledao sam vec drugi dnevnk i nisam uspeo da skapiram sta sam ustvari cuo..
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!27.09.2005. u 20:43 - pre 226 meseci
Bila je skoro, u "Utisku nedelje" valjda, priča o novom dnevniku i bio je gost jedan postariji novinar (stara kuka sa RTS-a, izvinjavam se što ne znam cenjeno ime) koji je sada valjda urednik novog Pinkovog dnevnika. Njegova poenta je da nije hteo "čitače", nego voditelje-autore. Možda je Mihajlo Kovač dobar novinar, ali za voditelja definitivno nije, treba biti stvarno ekstra talenat pa biti i dovoljno elokventan i dovoljno odmeren i dovoljno pismen i dovoljno razgovetan i dovoljno prijatnog izgleda za to što oni hoće.

Kladim se u bilo šta da će Pink kroz maksimum 2 nedelje odustati od ovog koncepta i vratiti Bojanu Odavić (ili koga već) da lepo čita sa idiota.

@random: odavno nisam pročitao bolji offtopic!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Nacionalni Dnevnik na Pinku ,Bruka!

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 27946 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.