Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trebam pomoc,a pojma nemam!!!

[es] :: ISP :: Trebam pomoc,a pojma nemam!!!

[ Pregleda: 2414 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Novljanin

Član broj: 68903
Poruke: 2
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Trebam pomoc,a pojma nemam!!!24.09.2005. u 22:48 - pre 226 meseci
Slusajte ljudi.Nemam pojma jesam li pogodio (pod)forum-tako da molim moderatore da prebace topic ako je na pogresnom mjestu.Imam (vjerovatno za vecinu) par bezveznih pitanja,ali za mene veoma bitnih.Dakle,problem je u sljedecem.Prijatelj zivi u Brestovcu (mjesto kraj Leskovca),nema fixni telefon.Zeli da ima internet.Koje su mu mogucnosti?Nema kablovskog provajdera u blizini.Rekao mi je da pogledam nesto u vezi satelitskog interneta.Otisao sam na www.astrasat.net i oni traze fixni telefon za uspostavljanje konekcije (sto mi nije jasno) ili bar mobilni (valjda preko GPRS).E sad.Pitam vas,da li je satelitski internet njegova jedina opcija i sta mu sve treba za to?Je li moguca konekcija bez fixnog telefona?Cuo sam za wireless,iako pojma nemam sta je to i da li ima provajder koji pruza te usluge u njegovoj blizini.Sta da radi i kog provajdera da izabere?
P.S. Jos jednom se izvinjavam svima ako sam pogrjesio forum-nadam se da nisam i sajt fulao :)
 
Odgovor na temu

Marcony
Network security inzenjer
Beograd

Član broj: 10486
Poruke: 1853
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+18 Profil

icon Re: Trebam pomoc,a pojma nemam!!!25.09.2005. u 07:42 - pre 226 meseci
Ne znam koliko su Vlasotinci daleko od tebe...

http://www.rosulja.vlasotince.com/

Njima se obrati za bezicni Internet.
YU2MP
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Trebam pomoc,a pojma nemam!!!25.09.2005. u 08:00 - pre 226 meseci
Imash info-net to ti je kod Iguane odmah - samo wireless je BS kao i modem bilo preko njih ili PTT
Imash li kablovsku TV? Ako imash idi na kabl - SBB to ti je prekoputa (tu ti je i Kulska banka) tj gde kablovsku i placas. To jas koristim, jeste skuplje od wirelessa ali je i mnogo bolje.

ccc. prijatelj ti u brestovcu zivi a tu nemas kablovsku (niti ce da te kabliraju) - jedino ti je resenje wireless - samo to nije dobro ni u samom leskovcu a kako ce tek do brestovca... mozda tvoj prijatelj treba telefon da uvede...

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 25.09.2005. u 09:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Novljanin

Član broj: 68903
Poruke: 2
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Trebam pomoc,a pojma nemam!!!25.09.2005. u 17:08 - pre 226 meseci
Ma da brate.Nema fixni niti moze da ga uvede!Posta nema viska brojeva.Kablovsku tek nece uvoditi u to mjesto.Da li je moguc satelitki net bez fiksnog,tj.moze li on u Brestovcu da uvede satelitski net?Ako ne moze,onda mu je jedina opcija wireless.Kazes da je skup?Ma nek se on brine za to. :) Znaci da mu kazem da "uzme" wireless preko PTT???
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Trebam pomoc,a pojma nemam!!!

[ Pregleda: 2414 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.