Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!

[es] :: ISP :: SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!

[ Pregleda: 2892 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gstepa
Goran Stepanovic
Beograd

Član broj: 31750
Poruke: 77
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!22.09.2005. u 23:14 - pre 226 meseci
ovako stoji stvar:do pre mesec dana SBB je bio super,bar sto se mene tice.sada su poceli da zezaju i zakidaju na netu.stalno uzimam flat home 512 i nikada do sada mi download nije bio ispod 60kb/s a sada je oko 30kb/s.kada im se obratis saslusaju i kazu prenecemo administratoru(u smislu NE DAVI) i normalno niko ti se ne javi i ne proveri o cemu je rec.posaljes mail ista prica.postaviz temu na njihovom forumu NE PRIMECUJU.primete samo kada si ostriji sa recima i izbrisu ti temu.ocigledno su stavili mnogo ljudi na banjici zajedno na istu liniju i kada vucemo download je ocajan a nece da priznaju niti bilo sta da odrade po tom pitanju.samo sto ne kazu A STA MI DA RADIMO?MI SAMO RADIMO OVDE.da li jos neko ima problema sa ovim kao i ja ili sam ja lud.da li moze neko da me posavetuje sta da uradim po ovom pitanju ili jedostavno da ih otkacim i da predjem na ADSL?unapred hvala
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!23.09.2005. u 10:12 - pre 226 meseci
Predji na adsl definitivno. Borbu s vetrenjachama ne mozhesh dobiti, a oni se mogu praviti blesavi do mile volje...
 
Odgovor na temu

yooyo

Član broj: 4891
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!23.09.2005. u 10:51 - pre 226 meseci
Verovatno zavisi od delova grada... Ja sam u centru i na poslu imamo 1024/512 i uglavnom radi bez problema. Uglavnom znaci da im ponekad padnu DNS serveri pa ima prekida u radu 15-20 min, ali generalno nemamo problema.

yooyo
 
Odgovor na temu

gstepa
Goran Stepanovic
Beograd

Član broj: 31750
Poruke: 77
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!23.09.2005. u 11:08 - pre 226 meseci
do pre mesec dana net je bio super a posle toga ocaj zivi.drugo je to sto imas ti na poslu tu je druga prica.sa vama se nece zezati,moraju biti ozbiljni a mi obicni smrtnici smo sasvim nesto drugo(zadnja rupa na svirali).poenta je u tome sto uopste nece ni da odgovore na pitanja i mailove.prave se ludi i blesavi.najverovatnije cu ih otkaciti jer ne mogu vise sa njima da se prepirem.a i znam i ljude sa banjice koji ce ih isto tako otkaciti,zbog istog problema vrlo uskoro.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!23.09.2005. u 11:50 - pre 226 meseci
Ja sam na Zvezdari i isto imam problema sa brzinom, ali nemozes porediti letnji period i septembar, uvek je tako... Drugo i sajtovi sa kojih skidas, cesto u ovom periodu imaju vise poseta nego obicno. Trece ja sam definitivno za varijantu da se placa po megabajtu pa bi stvari bile ciste. Flat je problem svuda, kao 'allinclusive' u hotelima, prvo jedes prsutu za dorucak a posle 3 dana parizer...

 
Odgovor na temu

gstepa
Goran Stepanovic
Beograd

Član broj: 31750
Poruke: 77
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!23.09.2005. u 12:09 - pre 226 meseci
ja imam net od SBB skoro 2 godine i nije mi bilo ovako nikada do sada.nije vazno sto je septembar mesec.ja inace skidam sa servera koji placam brzinu od 1mbit/s a ja imam brzinu 512kbit/s flat.definitivno su stavili mnogo ljudi ovde i onda kada vecina nas vuce onda drasticno pada download/upload.sinoc mi je bio download 20-30kb/s!to je preterivanje.razumem ja da padne do 52-55kb/s kao i adsl ali ovo je stvarno lose.nocu je super a danju ne daj ti boze.messenger stalno puca i pola poruka sto se sa ljudima dopisujem ne stigne ni njima a ni meni.
 
Odgovor na temu

gstepa
Goran Stepanovic
Beograd

Član broj: 31750
Poruke: 77
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!27.09.2005. u 22:38 - pre 226 meseci
u vreme kad sam napisao ovaj topik od te noci mi se poboljsao net,ali evo od danas opet ista prica.ne mogu da verujem da su takvi da kada ih prozoves i kada je tema aktuelna oni se poprave cisto radi reda.samo toliko da znate pre nego sto se odlucite za SBB!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: SBB sve gori i gori!!!!!!!!!!!

[ Pregleda: 2892 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.