Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zelim nastaviti studije u NS ili BG, isti odsek, isto sve...

[es] :: Vodič za učenje :: Zelim nastaviti studije u NS ili BG, isti odsek, isto sve...

[ Pregleda: 4307 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

monitor85
K.Mitrovica

Član broj: 67968
Poruke: 3
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.



Profil

icon Zelim nastaviti studije u NS ili BG, isti odsek, isto sve...16.09.2005. u 15:38 - pre 226 meseci
Pozdrav svima. Molim za savet. Studiram fakultet likovnih umetnosti u K. Mitrovici, odsek graficki dizajn, i zelim se prebaciti u BG (primenjena) ili NS. Sad sam ocistio prvu godinu, prosek mi je 8.9. Ovde je nekako napeta situacija, i nemamo neku slobodu kretanja, sto je jako lose. Fax je extra, ali je zivot na Kosovu dosadan i rizican. Da li neko zna kako ide to prebacivanje sa jednog na drugi fakultet? Jer je neko od aktivnih clanova na forumu, promenio svoj maticni fakultet? Neznam da li sam najbolje napisao, zelim da ostanem na istom smeru, dakle samo da predjem u drugi grad, Beograd ili Novi Sad. Molim vas za pomoc, hvala svima unapred...
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.dial.InfoSky.Net.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Zelim nastaviti studije u NS ili BG, isti odsek, isto sve...16.09.2005. u 21:12 - pre 226 meseci
Fakultet likovnih umetnosti
Univerzitet umetnosti u Beogradu

---------------------------------------------------
Telefon: 011/2135-684 (centrala)
Adresa: Rajićeva 10, 11000 Beograd
Website: http://www.flu.bg.ac.yu




Akademija umetnosti
Univerzitet u Novom Sadu

---------------------------------------------------
Telefon: 021/422-177
Adresa: Đure Jakšića 7, Novi Sad
Website: http://www.ns.ac.yu



Evo chovo probaj kod njih :)
Koliko ja znam niko ne predstavlja vece probleme studentima koji se sele jedino je bitno koje ce ti predmete priznati tu moras da pokupis sve radove dokumenta i slicno i da ih poneses kako ne bi morao nesto iz pocetka ili kako bi morao sto manje.

Sretno!
 
Odgovor na temu

monitor85
K.Mitrovica

Član broj: 67968
Poruke: 3
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Zelim nastaviti studije u NS ili BG, isti odsek, isto sve...17.09.2005. u 20:08 - pre 226 meseci
Hvala ti puno!

Ta razlika u ispitima, mislim da mi nece biti problem spreman sam na sve! Samo da me prime...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

mmirilovic
Mladen Mirilović
Čačak

Član broj: 10462
Poruke: 721
*.blueisp.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Zelim nastaviti studije u NS ili BG, isti odsek, isto sve...19.09.2005. u 12:53 - pre 226 meseci
Ja sam se sa Prištinskog ETF-a prebacio na Čačanski. Pre nekoliko godina. Iako sam u Pričtini bio na budžetu, u Čačku sam morao da nastavim kao samofinansirajući. Mislim da ćeš i ti imati isti problem.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

djela
Milan Milan
U kraju

Član broj: 28751
Poruke: 119
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

ICQ: 191850237


Profil

icon Re: Zelim nastaviti studije u NS ili BG, isti odsek, isto sve...02.10.2005. u 09:14 - pre 225 meseci
Citat:
mmirilovic: Iako sam u Pričtini bio na budžetu, u Čačku sam morao da nastavim kao samofinansirajući.


Krajnje bezobrazno!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Zelim nastaviti studije u NS ili BG, isti odsek, isto sve...

[ Pregleda: 4307 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.