Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: Od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 81719 | Odgovora: 367 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zveckoo

Član broj: 18432
Poruke: 370
*.stcable.co.yu.



+2 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara02.09.2005. u 21:12 - pre 226 meseci
Citat:
MegiS:Ne mogu da verujem da su izabrali Zlobicin nacin haraca.
Pa Zlobicin sistem im je idealan.Sto da menjaju nesto sto je provereno u sisanju ovaca (to cemo i biti ako ovo dozvolimo).
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara02.09.2005. u 21:23 - pre 226 meseci
Citat:
Tijanić: Ko nam dira "Dnevnik", bavi se politikom

Ma mi smo svi strani plaćenici i domaći izdajnici.... :D
Zaboravio sam i "petu kolonu"... :)


[Ovu poruku je menjao techtris dana 02.09.2005. u 22:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara02.09.2005. u 21:56 - pre 226 meseci
Citat:
Ako posmatraš javni servis kao „zajebanciju“ - onda to stoji. Ja sam pre sklon mišljenju da je i za državu i pojedince bolje da postoji kvalitetan javni servis. Komercijalne TV stanice će uvek prvo da gledaju svoj interes, pa tek onda sve ostalo.


Hajde da se malo zadrzimo na ovome - sta fali kanalima kao sto su NBC, Discovery, History Channel, Movie Channel, Cartoon Network, i sl... jel Discovery i History Channel imaju lose reportaze i emisije naucno-edukativnog karaktera - nemaju, njihov interes je upravo da imaju dobar i kvalitetan program kako bi ih auditorijum zapravo gledao

Citat:
Što u prevodu znači da će retko kada biti mesta za kvalitetne obrazovne, naučne, muzičke, filmske i druge programe koji možda nisu zanimljivi širokim narodnim masama, ali su itekako potrebni deci & omladini i manjem, „prosvećenijem“ delu stanovništva.


To je debela pretpostavka - da bi se ona testirala, moralo bi postojati neko vreme probe, da se vidi sta bi se desavalo sa TV programima.

Cini mi se da se tim "obrazovanjem nacije" onako pausalno mase kako bi se izmamile dodatne pare.

Citat:
I pazi šta je još zanimljivo - svako kome je prošao kabl pored kuće plaća kablovsku - i ako 95% ljudi gleda isključivo domaće kanale i to uglavnom one koje je već imalo i bez kabla. Tih par stotina dinara, izgleda, nikome nije teško palo.


Naravno da nije, jer su platili uslugu koju zele - a ta usluga je placanje za kanale koje zelis da gledas. RTS ne zeli svako da gleda a pare se ne daju dobrovoljno.

Citat:
Citat:
Hm, recimo 2.3 miliona gradjana Butana vrednije trziste od 500 hiljada gradjana Luksemburga? Kako god ;-)


Hajde uozbilji se, i sam znaš da ovo poređenje nije na mestu.


Ok, ako ce ti biti lakse - trziste Hrvatske sa 4 miliona stanovnika je u periodu od 1995-2005 svakako vrednije od trzista Srbije od 8 miliona stanovnika - zato sto Hrvati vise trose, jer imaju vise da trose - to ce se promeniti onog momenta kad Srbija postane ekonomski jaca.

Da je ovo sto kazem tacno, govori sam broj stranih kompanija koje su se situirale u Hrvatskoj a ne u Srbiji... sigurno nisu dosli zbog kikirikija tamo.

Citat:
Citat:
U svakom slucaju porez je prilicno pravedna stavka jer je procentualan prihodima.


Jel tako? Ako nekome od 200e plate uzmeš 30, ti njemu uzimaš od usta, a drugome od 1000e uzmeš 140, ti njemu uzimaš od luxuza, ne? :o)


Aha, hocemo sad da se bavimo i socijalnom pravdom - pa lepo, posto ces isto odrezati i TV pretplatu nekom ko mozda ima minimalac i kome tih 300 din znaci hleb za bar pola meseca.

Citat:
Citat:
Ne bih nikako mogao televiziju da stavim u istu ravan sa policijom i vatrogascima, pa ni sa sklonistima za klosare.


Zašto? Svi se pozivate na slobodu izbora, zašto bi se ta sloboda završila na javnom servisu? Zašto bih ja plaćao skloništa za klošare, staračke domove, škole za decu ometenu u razvoju i td. Ne koristim njihove usluge, jednako kao što vi nećete da gledate javni servis. To, što je on nekome potreban, i društvu u celini, a što vi ne vidite, ili nećete da priznate, valjda nije bitno?


Sve je to lepo, samo nas na pomoc klosarima, ako ne tvoja svest, ipak obavezuju neke konvencije UN - ciji jesmo clan, za razliku od EU, a izmedju ostalog tu je obaveza drzave da svakom gradjaninu obezbedi elementarne uslove za zivot, ako on nije u stanju da ih obezbedi. Nepostovanje ovih odredbi bi vrlo verovatno rezultovalo prijavom protiv SCG - i vrlo verovatnim sankcijama, pa bi se tvoja usteda od par promila poreza pokazala kao vrlo neisplativa ideja.

Na obavezu postojanja "Javnog Servisa" nas ne poziva ni jedan dokument - osim zahteva EU da se rastosiljamo drzavnih medija - to da li je "Javni Servis" potreban drustvu u celini, oko toga uopste ne postoji koncenzus. Ja licno smatram da nije - ti eto smatras da jeste... ono sto je sigurno je da je vrlo opasno uvoditi nesto oko cega postoje ostre nesuglasice.

Citat:
Citat:
Rekoh vec jednom - zamisli da je Internet nastao u Briselu - kakva bi paranoja tek nastala za ocuvanje "javnog internet servisa" - inace gradjani ne bi mogli da budu objektivno informisani ;-) Ne volim kada me neko smatra lemingom.


Nisam baš siguran šta hoćeš da kažeš. Ali vidi, nije jedina uloga javnog servisa informisanje i TV dnevnik. Po meni je to čak sporedno. Informativni program imaš na svim televizijama. Čak nije toliko bitno da li je javni servis malo naklonjen ovoj ili onoj političkoj struji (a svuda je!), već je glavna stvar edukativna i kulturna uloga, kao i emitovanje onih sadržaja koji su važni u nekom smislu ili za neki segment populacije ali nemaju komercijalni efekat.


Pa i Internet nema samo ulogu da informise - vec je i edukativnog karaktera, zar ne - imas i enciklopedije, i radio i tv stanice, i zillon kanala za vesti i sl... i sve je to nastalo na osnovnom motivu nekakve zarade (ili bar donacije) ...

Niko nije dosao i rekao "Hej... stani... mi moramo da garantujemo da ce na Internetu biti francuskog seoskog plesa iz XVI veka, to je kulturna vrednost! To mora da se finansira..." - a da je Internet nastao u Briselu, budi siguran da bi se nesto ovako i naslo na tapetu.

Internet ce jednog dana da zameni tu drndavu televiziju - verujem da ce i tada biti pametnjakovica koji ce da insistiraju na "javnom internet servisu" - nekoj push tehnologiji gde ce neki buduci Tijanic da ti digestira informacije kako on misli da treba... no hvala bogu, valjda ce i ljudi biti pametniji.

Citat:

Primer - volim da gledam evropske filmove. Na komercijalnim stanicama uglavnom možeš da vidiš holivudski treš ili evenutalno neki blokbaster. Jedina stanica koja ima koliko toliko raznovrstan filmski program je Studio B, koji, čik pogodi, finansira grad Beograd odnosno građani.


Nekomercijalne filmove uvek mozes da gledas u kinoteci - poenta je da vecina stanovnika ne zeli da ih gleda - tvoja analogija bi bila kompletna samo ako bi ti sad zathtevao da svi finansiraju pustanje nekomercijalnih filmova da bi ti - i 3-4% stanovnika to mogli nesmetano da gledaju bez bojazni da ce biti skinuti sa programa.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

oliver78
Oliver Petković
Pančevo

Član broj: 5031
Poruke: 230
*.panet.co.yu.

Sajt: oliver.glogonj.net


Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara02.09.2005. u 22:13 - pre 226 meseci
Ivan Dimkovic@
U principu - ono sa cim proleteri iz RTS-a racunaju je da 99.99(+)% stanovnika nema ni vremena ni zivaca da se zeza po sudovima za 300 din kao i da razdvaja i posebno placa naknade za struju na EPS-ov ziro racun, i da ce to jednostavno platiti 300 din i zaboraviti na celu stvar.

Da, to je i poenta cele price. Misle (citaj znaju) da ce se to lako progutati, pa potezu takav potez. Buduci da u RTS-u i dalje rade oni koji su smisljali nacin da se ubere pretplata iz iskustva znaju da je ovaj najsigurniji. Pitanje sta nama preostaje. Da sedimo i gledamo RTS i slusamo kako nasi "vladari" sve drze pod kontrolom, a sistem se raspada, kako se ostvaruje progres na svim poljima, a neznamo sta cemo sa inflacijom. Podjite samo od toga sto nije ukinut PDV za kompjutere i za tehnicku robu. (Razmisljam da kupim polovnu kucacu masinu, ako neko ima nek se javi na PP :_) ). Mislim sta reci. Ogorcen sam, jer se korak po korak vracamo tamo gde nam je mesto. Nismo zasluzili vise.

DA LI MOZEMO NESTO DA PREDUZMEMO?

NE,

ILI DA BAR KAO LJUDI OD ZDRAVE PAMETI BAR KAZEMO DA SMO PROTIV?

PETICIJA? (ne mora da bude zvanicna, ali da se bar kao clanovi foruma izjasnimo da smo protiv.)

MODERATORI, ADMINISTRATORI VI STE NA POTEZU!


 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara02.09.2005. u 22:41 - pre 226 meseci
Pa, mislim da u drzavi Srbiji gde mali broj ljudi uopste ima pristup Internetu jedino neko zvanicno prikupljanje potpisa po ulicama moze imati efekta. Tako nesto (prikupljanje potpisa po vecim gradovima) mogu obaviti samo vece organizacije, mi kao pojedinci mozemo samo ovako da lajemo po forumima (mada i to na neki nacin ima medijski efekat - bolje ista nego nista :)
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara02.09.2005. u 23:50 - pre 226 meseci
Citat:
Ali, i u ova­kvoj si­tu­a­ci­ji "Dnev­nik" je dvo­stru­ko gle­da­ni­ji od svih osta­lih za­jed­no", rekao je Tijanić za Večernje novosti.

Znaci nude nam dnevnik?!? Ma koga..........
Zaista vise necu da komentarisem!
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara03.09.2005. u 00:31 - pre 226 meseci
Izvinite ako je to već u ranijim postovima bilo napisano,jer nisam imao kad da čitam svih 9 strana ove moje teme,ali da li je neko pominjao neke proteste građana i okupljanja po Beogradu i drugim gradovima,da bi se na taj način uticalo na vlast da bar smanji iznos pretplate,ako se ne može potpuno ukinuti.

Ja mislim da,ako već moramo da je plaćamo,realan iznos nikako ne bi smeo da bude veći od 150 dinara,sa PDV-om.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara03.09.2005. u 01:01 - pre 226 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Hajde da se malo zadrzimo na ovome - sta fali kanalima kao sto su NBC, Discovery, History Channel, Movie Channel, Cartoon Network, i sl..


Sinhronizacija na srpski , znaci ne titlovi .... dodao bi na iovako dobru listu jos Animal planet koji je po meni bolji od svih navedenih gore Sve navedene kanale imam osim History koji je otisao u drugi sistem kriptovanja i od mesevane tih kanale moze da se napravi jedan izvrsni RTs kanal ....
 
Odgovor na temu

zoran
tv service
021

Član broj: 426
Poruke: 2706
*.86.eunet.yu.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara03.09.2005. u 01:33 - pre 226 meseci
Pa šta vi mislite , kada im pare budu stizale svakog meseca redovno , da li će se truditi da kvalitet usluge bude bolji ? Neverujem.
I ja bih voleo da me neko redovno plaća unapred , a ja ću već raditi " koliko budem mogao "
Jel ima negde neko glasanje ? PROTIV !
fanzo.org
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara03.09.2005. u 06:31 - pre 226 meseci
Takodje PROTIV, ali ne vidim svrhu, svi dobro znamo da se nista ne moze uraditi i da kako su zamislili tako ce i uraditi.
Nesto se ne secam da mi je drzava nesto pomogla ili uradila za mene i ostale gradjane... Samo pare otimaju... Ali sta se tu moze...
Jednostavno NISU NORMALNI, a slobodno mogu reci da nismo ni mi, s'obzirom da to dozvoljavamo...
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara03.09.2005. u 12:31 - pre 226 meseci
Moji prijatelji i ja mislimo da je projekcija rasta inflacije do kraja ove godine 85 %
Da bi se "osvetili" EDB sto nam natura harac od dodatnih 300 dinara mesecno placacemo racune za struju ali tek kada dobijemo zvanicnu opomenu da moramo da izmirimo dug u roku od 3 dana. A i onda cemo gledati da im isplatimo samo 1/2 racuna za struju,a drugu polovinu cemo pokusati da im platimo u nekoliko rata. Pa neka se u EDB zapitaju sta im je sve to trebalo?
Najvise me iznervirao onaj Kojadinovic koji je hladnokrvno izjavio kako svi gradjani trose struju i kako je najelegantnije resenje da im se naturi taj dodatni harac od 300 dinara zajedno sa racunom za struju.
EDB ce zbog tog skandaloznog haraca zabeleziti velike gubitke jer revoltirani gradjani nece uredno izmirivati racune za struju.
Iako imam novca namerno cu maksimalno odugovlaciti sa placanjem racuna za struju dok ne dobijem opomenu pred iskljucenje.

P.S. Tijanic i Zeljko Mitrovic su kompromitovani saradnjom sa SPS i JUL,i mislim da njih treba elegantno dekretom poslati u politicku penziju,a na njihova mesta postaviti nezavisne licnosti,na primer:Vesnu Pesic,ili Borku Pavicevic,ili prijateljicu pokojnog Curuvije, Krga Branku,itd... Da je neka od doticnih dama na celu RTS drage volje bih im uplatio tih 300 dinara.

P.S.S. Savetujem politicarima da izadju iz svojih blindiranih limuzina i kabineta i da se prosetaju ulicama Kragujevca,Bora,Majdanpeka,Vladicinog Hana i drugih mesta u unutrasnjosti i da se na licu mesta uvere kako narod bedno zivi. Gladan narod treba oslobadjati dazbina,a ne treba mu tovariti nove obaveze. Sto se pretplate za RTS tice najbolje je da to bude regulisano na dobrovoljnoj osnovi. Nek' je placa ko moze,i ako hoce!


[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 03.09.2005. u 14:21 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 03.09.2005. u 16:13 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 03.09.2005. u 21:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cicevac.com
Saša Paunović
Ćićevac

Član broj: 62678
Poruke: 48
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.cicevac.com


Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara03.09.2005. u 19:14 - pre 226 meseci
Moze li neko da organizuje bojkot placanja struje ,dok je svima ne iskljuce ?
HardCore
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara03.09.2005. u 20:23 - pre 226 meseci
Postoje racuni koje morate da platite u odredjenom roku,na primer:racune za telefon,ADSL,kablovsku TV, i postoje racuni koje mozete da platite za 6 meseci jer je kamata simbolicna.
Posto ja racunam sa tim da ce inflacija do kraja godine biti 85 % uopste ne zurim sa placanjem racuna za struju,infostan,itd.
Ja,na primer,iskljucivo pratim program TV B 92,i zasto mi nije omoguceno da na njihov racun uplacujem tih 300 dinara? Poznajem mnogo zena koje iskljucivo prate program TV Pink. Zasto se i njima ne omoguci da daju svoj novac TV Pink? Tako bi se napravila selekcija i gledaoci bi finansijski pomogli onim TV stanicama ciji program im je najinteresantniji.
Mislim da nije opravdano u ovom trenutku uvoditi bilo kakav harac jer je narod bukvalno na ivici bede. Na zalost,u Srbiji danas 90 % ljudi zivi bedno,dok njih 10 % krstari na sopstvenim jahtama Sredozemnim morem i vozi luksuzne limuzine koje sebi ne mogu da priuste ni sefovi drzava.
Vlada bi morala da evidentira te vlasnike jahti,vila i limuzina i da ih detaljno ispita o poreklu imovine.
Ja bih "postrojio" te "biznismene" i samo bi ih pitao:"Je li,bre,odakle tebi jahta koja kosta nekoliko miliona eura? Kako si i gde zaradio toliki novac? Pricaj!".

 
Odgovor na temu

Ave
Beograd

Član broj: 17476
Poruke: 152
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+238 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara04.09.2005. u 08:01 - pre 226 meseci
Citat:
cicevac.com: Moze li neko da organizuje bojkot placanja struje ,dok je svima ne iskljuce ?


Ne moras da bojkotujes placanje struje, samo umanji racun za 300 dindji
 
Odgovor na temu

GnevZmaja
Beograd

Član broj: 66600
Poruke: 17
*.nasamreza.com.



Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara04.09.2005. u 12:30 - pre 226 meseci
Da, na istu ideju sam i ja dosao. Umanjivanje racuna za struju za 300 din, pa sledeceg meseca za 600, pa za 900..... jer ce dug od proslog meseca da stoji na racunu. Na ovaj nacin ste sigurni da vam nece iskljuciti struju u narednom periodu koji ce po svemu sudeci biti dovoljan da se posalje jasna poruka sistemu da necemo da placamo. /*Godisnje pravite dug od 3600din, a da bi bam isekli struju potrebno je mnogo vise, jer imam dva ortaka koji duguju blizu 20k i jos ih niko nije dirao*/.
Cisto sumnjam da ce EPS davati 300 dinara RTSu sa racuna koji su umanjeni i koji iznose tacno onoliko koliko ste struje potrosili.

I da me neko ne shvati pogresno, nisam protiv finansiranja javnog servisa od strane gradjana, ali ne na ovako jadan nacin i ne dok je na celu kuce onaj mesar.

Gospodine Tijanicu, stisni gace neko vreme, napravi od tog RTSa nesto, pa onda trazi pare od naroda, ili se skloni lepo sa televizije i zavrsi fakultet!


[Ovu poruku je menjao GnevZmaja dana 04.09.2005. u 13:41 GMT+1]
- Fuck me, hold tight. What's that?
- It's me belt, Turkish.
- No, Tommy. There's a gun in your trousers. What's a gun doing in your trousers?
- It's for protection.
- Protection from what? "Zee Germans"?

 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: !!! Strašno,od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara04.09.2005. u 13:17 - pre 226 meseci
Ja opet smatram da nije resenje u neplacanju racuna, pa makar i u neplacanju tih 300 dinara. Pravo i konacno resenje je u protestu koji bi imao za cilj potpuno ukidanje ovog nakaradnog zakona. U principu, to mozemo ostvariti jedino prikupljanjem dovoljnog broja potpisa (100 hiljada mislim), sve ostalo (uklucujuci i ovu diskusiju) je marketing (pritisak na vlast) i nista vise.

@Pandora
Apsolutno se slazem sa tobom. Nemam nista protiv da placam televiziju koju gledam (B92 ), to valjda i jeste pretplata.
 
Odgovor na temu

Ave
Beograd

Član broj: 17476
Poruke: 152
*.dialup.sezampro.yu.



+238 Profil

icon Re: Od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara04.09.2005. u 21:42 - pre 226 meseci
Najvise ce da nagrabusi Eps, on ni kriv ni duzan ostace jos vise bez para, jer ljudi i ovako slabo placaju struju.
 
Odgovor na temu

vlada.bgw
BGD

Član broj: 47056
Poruke: 71
*.eth-wifi.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara04.09.2005. u 23:39 - pre 226 meseci
Ma sve je to lepo , zakon , otimachina , harach , kako god hocete ,
ali ja samo jednu stvar znam , da nemam nameru NIKAD da placam RTS-u nikakvu pretplatu , i na mom tv-u ne postoji memorisan NI JEDAN rts kanal , 50 kanala na kablovskoj + 200 na satelitskoj , a ja cu da gledam rts sigurno...

Ovo mi lichi na ono vreme kad su hteli da uvedu porez na neozenjene preko 27 godina , i na neudate preko 25 godina, kao i na radio prijemnik u kolima , i na kucne ljubimce , hahahahahaha

Bruka i sramota



 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara04.09.2005. u 23:41 - pre 226 meseci
Citat:
Ave: Najvise ce da nagrabusi Eps, on ni kriv ni duzan ostace jos vise bez para, jer ljudi i ovako slabo placaju struju.
A zasto je EPS to prihvatio... sigurno ne tek onako da RTSu izadje u susret... zasto nisu odravili recimo Telekom... Mada na pocetku je bila prica da ih je EPS otkacio, a da je Telekom hteo to da radi preko racuna za telefon, pa su se tu opet nesto izmesalo... posto vise ima telefonskih brojila nego telefonskih prikljucaka :)
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.jetstream.xtra.co.nz.



+3 Profil

icon Re: Od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara05.09.2005. u 01:32 - pre 226 meseci
Dinke, sta tebi u stvari smeta kod novog nacina skupljanja para za RTS. Da li to sto vise nije preko budzeta ili ti smeta cena. Do sada su ljudi preko budzeta placali oko 100 dinara a posto budzet pune oni koji zaradjuju pare onda su neki cak i vise placali. Da li bi bilo sve u redu da je pretplata oko 100 dinara ili u stvari zelis da se placa preko budzeta? Ako ne zelis ni jedno ni drugo zasto vam pre nije smetalo da placate TV preko budzeta? Pitanje je i za ostale. Sta je problem sada sto pre nije bio problem?
 
Odgovor na temu

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: Od 1. oktobra uvodi se uz račun za struju TV pretplata od 300 dinara

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 81719 | Odgovora: 367 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.