Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ostaviti utisak klijentima

[es] :: Web razvoj :: Ostaviti utisak klijentima

[ Pregleda: 2372 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kul-rom

Član broj: 57117
Poruke: 32
217.16.84.*



Profil

icon Ostaviti utisak klijentima26.08.2005. u 18:19 - pre 226 meseci
Recimo da ste uradile sve funkcionalnosti aplikacije ... upis podataka, izvlacenje, stampanje istih, izvestaje, backup podataka (baze), slanje e-poste, splash screen, zastita pri logiranje, encrypt doverljivih podataka itd. Sta bi se jos moglo dodati u jednu takvu aplikaciju (btw, app za citavu evidenciju jedne firme ... plate, fakture, isplate i uplate u kesu, izvestaji, projekti itd.) da biste ostavili utisak klijentu?
Hvala
 
Odgovor na temu

spartak

Član broj: 5625
Poruke: 631
*.crnagora.net.



+3 Profil

icon Re: Ostaviti utisak klijentima26.08.2005. u 19:01 - pre 226 meseci
Sta ce ovo pod .NET?

Da bi ostavio utisak na klijenta potrebno je da aplikacija radi tacno ono sto mu je potrebno. Zatim, ako imas znanja ili dobrog konsultanta iz date oblasti, fascinirace ga ako predvidis sta ce mu trebati a da on to i ne zna.

Veruj mi da Dobrilama1) nikakvi splashevi ne trebaju, samo da im applikacija radi ono sto treba i to lakse nego da to rade rucno.

Moj odgovor podrazumeva da radis app. za domaceg klijenta gde se onaj ko se pita da li ce biti uvedena razume u racunare malo manje nego naj-IT-nepismeniji zaposleni.




__________________
1) Dobrila - sinonim za prosecnu saltersku radnicu u Srbiji kojem ako je prosla aplikacija "listala konta" na F8, i ti sad to uradis preko main menu Liste->Konta da treba da klikce mishem ona je paralizovana

[Ovu poruku je menjao spartak dana 26.08.2005. u 20:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

kul-rom

Član broj: 57117
Poruke: 32
217.16.84.*



Profil

icon Re: Ostaviti utisak klijentima26.08.2005. u 19:22 - pre 226 meseci
Hahahaha bas si bobar sa ono Dobrilama zaista sam se slatko nasmejao (ma skinuo sam se od smeha s jos jednim drugom koji je pored mene) car si majke mi.
Ustvari, topic sam stavio ovde jer je aplikacija izradjena u .NET-u pa sam to malo povezao ... mozda i nisam bio u pravu.
Btw, sve sto si rekao bio si u pravu i to sa F8 i sve ostalo je prilagodjeno prema korisniku koji si kako si rekao navikli na F8 ... kao za primer prva verzija app je pravila izvestaje, fakture i sva ostala dokumenta za stampu u Crystal Reports (ustvari bilo je i mogucnosti da se to izveze u Word ali .. ) pa sam zatim sve preradio u winWord (office automation) jer sam video da su ljudi navikli da sve vide prvo u word-u pa zatim puste na printer jer su dosad radili fakture upravo tako tipkajuci podatke u word dokument. Ma zadovoljni su oni ... mozda i prezadovoljni ali ja bih ipak nesto da dodam. mozda neka ideja?
Hvala
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Ostaviti utisak klijentima26.08.2005. u 19:32 - pre 226 meseci
Hmm, nije za ovde, al nije ni za brisanje. Prebacicu vas u Cekaonicu, mozda neko tamo zna gde ovo pripada. Jos samo da nadjem F8 na tastaturi...
(poen za Dobrilu )
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Ostaviti utisak klijentima

[ Pregleda: 2372 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.