Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samogradnja zvucina... Konsultacija :)

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Samogradnja zvucina... Konsultacija :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6632 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stefan123
Stefan Mihailovic
Podgorica

Član broj: 61191
Poruke: 465
*.crnagora.net.

Sajt: www.monte-audio.com


Profil

icon Re: Samogradnja zvucina... Konsultacija :)26.08.2005. u 20:53 - pre 227 meseci
Za tebe no za koga ce niti.Nije los Hitachi ali je Technics bolji.Jeftinije ces tesko proci.

Pozdrav.
www.monte-audio.com - Prvi crnogorski Audio forum
 
Odgovor na temu

Guertch
Dupe Sveta/Beograd/Vracar

Član broj: 57903
Poruke: 269
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Samogradnja zvucina... Konsultacija :)27.08.2005. u 11:48 - pre 227 meseci
Stefane - slatko ces se nasmejati ako ti kazem da kutije nisam ni poceo da pravim i da je pitanje da li cu ih i napraviti (sta mislis zbog ceg - pogadjaj triput)- a jos sladje ces da se nasmejes kad ti kazem da i ako ih budem pravio pravim najverovatnije neku drugu kombinaciju - mozda od 8Oma sa SBX serijom :), a poceo sam i da razmisljam o 2.1 kombinaciji - (opet pogadjaj zbog cega). A jos me i pritisnuo faks moram da ucim ko ludak da ne bi okinuo godinu - tako ti je to kad uslov ostavis za septembar ili oktobar - zadnji rokovi!
Dokle si ti stigao sa svojim kutijama - veruj mi ako si kupio drajvere samo - vec ti zavidim :)
Dont just die, die trying!
 
Odgovor na temu

stefan123
Stefan Mihailovic
Podgorica

Član broj: 61191
Poruke: 465
*.crnagora.net.

Sajt: www.monte-audio.com


Profil

icon Re: Samogradnja zvucina... Konsultacija :)27.08.2005. u 19:10 - pre 227 meseci
Nisam jos poceo.Nemam mjesta.Ovdje je guzva od gostiju pa zato nem ogu a inace za jedno dvije nedelje kad odu onda cu da kupim i odma pravim.

Pozdrav.
www.monte-audio.com - Prvi crnogorski Audio forum
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Samogradnja zvucina... Konsultacija :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6632 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.