Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat

[ Pregleda: 3092 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat18.08.2005. u 12:53 - pre 226 meseci
Servis 9850 koji je, ako se sećate pre tri godine aktiviran, u svrhu SMS chata - grupnog sms-a od tri do šesnaest članova više ne radi.
Želeo sam da aktiviram grupu, tj. da kreiram jednu grupu, i sve uradio prema uputstvima, i neće. Nikakav odgovor nisam dobio od sistema. tako sam puko oko pedesetak dinara probajući na sve moguće načine.
Onda zvao call centar, isto puko jedno pedesetak dinara, oni ništa novo nisu imali da kažu svaki put:
Servis gospodine radi.
ja ne vidim nikakav tehnički problem ovde.
Nazovite sutra ako se ništa ne promeni.
I tako ja zvao, oni uzimali pare, i pravili se blesavi.
E, meni se to dosadi pa udarim e-mail na
[email protected]
Kažem ja lepo šta je kako je. Ona mi se bog zna kako zahvališe na primedbama, i rekli su da će da provere. Sutra dan stiže mail:
Servis je ponovo u funkciji.
ja probam - cvrc.
Ja njima opet mail, oni meni
Vaša primedba biće predata nadležnoj službi.
sutradan:
Posle detaljnih provera, servis ponovo radi. ja probam - cvrc. ne radi.
ja opet njima poruku, uz to onako besan kažem toj službenici, da ako ona uspe da kreira grupu i učlani me u istu, ja je vodim na piće.
Ona kaže da će opet biti predato nadležnim organima.
Stajalo to dan dva, kada stiže poruka:
Usluga je u eksperimentalnoj fazi, i kad bude puštena, zainteresovani korisnici biće o tome obavešteni.
E sad ja pitam vas na esu: da li je moguće da neka usluga bude u eksperimentalnoj fazi tri godine?
Kako će zainteresovani korisnici biti obavešteni o tome kada oni i ne znaju ko je zainteresovan?
Da li vam ovi postupci liče na postupke jedne "ozbiljne" kompanije, kao što je Mobtel 063 Srbija.
<MOlim vas da odgovorite a posebno molim moderatora da ovo prokomentariše.
 
Odgovor na temu

vijay
Beograd

Član broj: 21192
Poruke: 467
*.206.eunet.yu.



+12 Profil

icon Re: Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat19.08.2005. u 02:05 - pre 226 meseci
Choveche, pa kako ne shvatash da je MOBTEL jedna velika kradja. Kradu na sitno pa se tako skupi. Mislecji "ko cje to da proverava".

Kada bi se neko iscimao da ih isproverava, gadno bi proshli!
All my X's live with hexes.
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat19.08.2005. u 12:51 - pre 226 meseci
ama čoveče, kako jedna usluga može da bude uopšte u eksperimentu tri godine.
pa NASA tri godine eksperimenta smatra gubljenjem vremena.
 
Odgovor na temu

djorvoz
Djordje Vozarevic
Beograd

Član broj: 40077
Poruke: 49
*.88.eunet.yu.



Profil

icon Re: Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat20.08.2005. u 00:30 - pre 226 meseci
Svi su oni lopovi, samo gledaš da te krade "povoljniji".
Also sprach Zarathustra und verliess seine Hölhe. glühend und stark, wie eine Morgensonne, die aus dunklen Bergen kommt.
 
Odgovor na temu

Demoritus
Dušan Petrov
Beograd

Član broj: 13739
Poruke: 561
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat20.08.2005. u 00:36 - pre 226 meseci
Jos je i 9863 call center preskup..

"Hvala na pozivu."
"The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence."
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat21.08.2005. u 00:30 - pre 226 meseci
Koji moderator treba da prokomentarise?
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat21.08.2005. u 19:24 - pre 226 meseci
Servis 9850 - sms chat, i jel može neko da nam kaže da li je ovaj servis aktivan ili ne!? Ne bi i ja da bacam pare na 063/9863 i da gubim vreme sa njima ubeđivajući se!!!


"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Ko je ovde lud a ko zbunjen. Servis 9850 - sms chat

[ Pregleda: 3092 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.