Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa kolor kertridžom za HP-845c

[es] :: Ostali hardver :: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c

[ Pregleda: 2639 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.bisinter.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Problem sa kolor kertridžom za HP-845c18.08.2005. u 11:05 - pre 226 meseci
Imam ovaj štampač već nekoliko godina i za to vreme sam koristio samo kertridž sa crnom bojom. Kolor kertridž je stajao u štampaču ispražnjen. Pre neki dan sam kupio mastilo za njega i napunio, nakon čega sam ustanovio da je kertridž zapekao, te sam ga odneo na čišćenje. Sada pravi probleme - kada ga ubacim narandžasta lampica (valjda za stanje kertridža tj. mastila) svetli i nemoguće je odštampati bilo šta (javlja grešku). Napominjem da je štampanje ranije bilo moguće i sa praznim kertridžima.

Pre nego što odem da reklamiram čišćenje, voleo bih da znam šta su mogli da urade sa kertridžom da se tako ponaša.
 
Odgovor na temu

tesa
Beograd

Član broj: 20586
Poruke: 96
*.beotel.net.

Sajt: www.codechallenge.com


Profil

icon Re: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c18.08.2005. u 15:24 - pre 226 meseci
Zanimljivo. Meni je taj stampac juce takodje otkazao poslusnost. I ja ga vec dugo koristim samo za crno-belu stampu.

I meni trepce srednja narandzasta lampica, samo koliko ja znam ona oznacava da nema papira u kaseti. Kako papira ipak ima, a sa kertidzima se juce nisam zezao, zakljucio sam da je crkao neki deo odgovoran za uvlacenje papira.
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.bisinter.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c18.08.2005. u 16:27 - pre 226 meseci
Ne, svetli lampica (pored koje je nacrtan kertridž) a ne drugo dugme koje služi za nasilno izbacivanje papira.
 
Odgovor na temu

extremesystem
extremesystem
Beograd

Član broj: 64870
Poruke: 38
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c18.08.2005. u 17:16 - pre 226 meseci
Ketridz ti je crkao, kada glava koja je na ketridzu nije u kontaktu sa glavom na stampacu pokazuje lampicu, kada je bio prazan bio je ispravan zato je i radilo ,nemoj da se cimas da reklamiras ciscenje nista neces time dobiti nego uzimi nov ili reparirar kolor ketridz za njega oko 1800 din ti je repariran .. onaj starit slobodno baci . ..


[Ovu poruku je menjao extremesystem dana 18.08.2005. u 18:18 GMT+1]
GOVORIM TIHO I NOSIM PSA SA SOBOM...
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.bisinter.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c18.08.2005. u 19:09 - pre 226 meseci
Možda je i crkao, ali ne od punjenja. NAKON što sam ga napunio primetio sam da su dve mlaznice zapušene (jedna nije) i tada sam ga NAPUNJENOG odneo na čišćenje (to su uostalom i tražili u servisu), znači radio je pre čišćenja. Kada su mi ga vratili pojavio se problem.
 
Odgovor na temu

extremesystem
extremesystem
Beograd

Član broj: 64870
Poruke: 38
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c18.08.2005. u 21:07 - pre 226 meseci
Moze da se desi kada su ga cistili da su ga prepunili pa da je cureo na glavu i da je tako spaljen . .
GOVORIM TIHO I NOSIM PSA SA SOBOM...
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.bisinter.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c19.08.2005. u 00:33 - pre 226 meseci
Znači da ipak imam šta da reklamiram!?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c19.08.2005. u 16:33 - pre 226 meseci
Meni je ovo malo smesno...a sta bi ti hteo da im reklamiras?
Koliko ja znam ti punjaci ti i ne daju garanciju, jer oni nikada ni ne mogu znati koliko ce kertridz izdrzati, a ne moze se puniti doveka...u ostalom ti si njima i doneo krsh
Baci to u djubre i kupi nov, i puni ga na vreme
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Problem sa kolor kertridžom za HP-845c

[ Pregleda: 2639 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.