Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!

elitemadzone.org :: MadZone :: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!

[ Pregleda: 3093 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dobio_7

Član broj: 54740
Poruke: 157
*.dialup.neobee.net.

Sajt: pcopisi.mojblog.co.yu


+1 Profil

icon Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!13.08.2005. u 16:09 - pre 227 meseci
Ljudi pogledajte ovaj post:

http://www.sportnet.hr/stranic...27000&vr=2:50:43&brp=0

pa rvati poblesavili, izgleda da im je kinematografija gora od fudbala, pa sem sto uzivaju u Ziginim bravurama moraju i nase filmove utorkom gledati !

Tako je ona stara, SRBIJA do TOKIJA dobila na znacenju, gde god krenuo, na zapad ili istok u smo i mi !!!
http://pcopisi.mojblog.co.yu/ - Besplatni i Shareware programi!

Premium korisnici RS skinite: http://pcopisi.mojblog.co.yu/1...n-download-manager/110661.aspx

.: OD NAS NE ZAVISI :.
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool8254.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Re: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!13.08.2005. u 16:15 - pre 227 meseci
poblesavili jer gledaju nase filmove ?!
 
Odgovor na temu

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
62.108.101.*



+1 Profil

icon Re: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!13.08.2005. u 16:22 - pre 227 meseci
Mislim da nisi lepo pogledao postove,jer ima mnogo ljudi iz Srbije,a osim toga najvise se vodi polemika o kategorizaciji sta je srpski a sta jugoslovenski film.definitivno si pogresio naslov teme......
Al ajd kad smo tu,najvece njesra koje sam video na tv u zadnjih 20 godina su reprize na BK - kapelski kresovi!!!! i u registraturi,tako da moze se reci da je stanje i ovde isto kao i tamo
WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
Odgovor na temu

dobio_7

Član broj: 54740
Poruke: 157
*.dialup.neobee.net.

Sajt: pcopisi.mojblog.co.yu


+1 Profil

icon Re: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!13.08.2005. u 23:45 - pre 227 meseci
Citat:
Beltrammi: poblesavili jer gledaju nase filmove ?!


Pa nek sta nek su poblesavili, ustvari oni su luda nacija!



Citat:
simonzec: Mislim da nisi lepo pogledao postove,jer ima mnogo ljudi iz Srbije,a osim toga najvise se vodi polemika o kategorizaciji sta je srpski a sta jugoslovenski film.definitivno si pogresio naslov teme......
Al ajd kad smo tu,najvece njesra koje sam video na tv u zadnjih 20 godina su reprize na BK - kapelski kresovi!!!! i u registraturi,tako da moze se reci da je stanje i ovde isto kao i tamo


Ma daj, pa ko je jos pohvalio te naslove sa BK. A ko raspravlja na foru8mu kod njih nije vazno sta su, sto ti ne postujes tamo?
http://pcopisi.mojblog.co.yu/ - Besplatni i Shareware programi!

Premium korisnici RS skinite: http://pcopisi.mojblog.co.yu/1...n-download-manager/110661.aspx

.: OD NAS NE ZAVISI :.
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!14.08.2005. u 00:46 - pre 227 meseci
Zasto bi neko bio lud jer gleda srpske filmove?
Nasa kinematografija je par klasa iznad bilo koje od ex republika, mada smo u poslednih 10 godina napravili previse djubreta...
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
62.108.101.*



+1 Profil

icon Re: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!14.08.2005. u 09:59 - pre 227 meseci
]
Citat:
dobio_7: A ko raspravlja na foru8mu kod njih nije vazno sta su, sto ti ne postujes tamo?

Kao prvo hvalis drugi forum a onda kad ti kazem da nisi u pravu,onda nesto se opet busas??? nema veze?!?!?!? opet nisi lepo procitao.nazivaju se ustasama cetnicima i raspravljaju uz film bogorodica dali su Srbi stvarno porusili pola Hrvatske?@!??!?@?wow kakva rasprava o nasoj kinematografiji.....
Citat:
dobio_7:Ma daj, pa ko je jos pohvalio te naslove sa BK. ?

Ne razumem.Ako nisi primetio a mislim da nisi,posto si pokrenuo pitanje kinematografije,naveo sam primer sta se od hrvata pusta kod nas(nisam naveo muziku jer bi to pokrenulo politiku koja je uzgred receno zabranjena na es-u).
Jos nesto ja se ne kacim na te balkanske gluposti,ne secam se Tita i ostalih jugo gluposti,nezanima me kako zive u okolini i sta misle o meni,to dobro znam,nemam vremena da se preganjam sa lokalnim maloumnicima,pa da se postujem na takve nazovi "forume" kao ti.Radim svoj posao ,odlicno mi ide a na Mad Zone dolazim da se nasmejem ili vidim nesto zanimljivo.
Citat:
dobio_7: Pa nek sta nek su poblesavili, ustvari oni su luda nacija!

Jel to pohvala ili gramaticka greska?????

WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.gw-1.bg.krstarica.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!14.08.2005. u 11:51 - pre 227 meseci
Kako izgleda,nisu Hrvati poludeli za nasim filmovima,vec je dosta "nasih"poludelo za (losim)hrvatskim forumom...
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!14.08.2005. u 11:53 - pre 227 meseci
Pa onaj gore njihov post na forumu tačno opisuje koliki su oni kompleksaši.
Znači oni još i razmatrju dal je dobro ili ne prikazativati, srpske filmove na njiohovoj televiziji....

STRAŠNO....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Hrvati poludeli za nasim filmovima !!!

[ Pregleda: 3093 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.