Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sta da kupim za svadbu

elitemadzone.org :: MadZone :: sta da kupim za svadbu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16515 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: sta da kupim za svadbu01.08.2005. u 13:33 - pre 228 meseci
Ja sam jednom posao u posetu kod najboljeg prijatelja na veceru i pitao sam ih sta da im kupim? Cuo sam njegovu zenu kako mu sapuce:"Kazi mu da nam kupi pelene za bebu!". To vam je zenska psihologija i nacin razmisljanja. Njima nisu neophodni nikakvi originalni pokloni,vec iskljucivo prakticne stvari koje imaju upotrebnu vrednost u domacinstvu.
Moje iskustvo sa zenama je sledece. Ako bi im kupio neki originalni poklon koji sluzi samo za ukras gledale bi me kao da sam tezak retard,ali ako bi im kupio nesto prakticno sto im je zaista neophodno beskrajno bi me se zahvaljivale.
Znaci poklanjajte im ipak komplete posudja,servise za rucavanje,i slicne stvari za domacinstvo jer zene uzivaju u ulozi "Gospodarice Zamka" koja sve drzi pod kontrolom.

P.S. Posto imam mnogo zenskih prijateljica njihova glavna tema konverzacije je gde kupiti kvalitetan tiganj za palacinke? U stanju su o tome da pricaju satima. I mene su "zarazili" tom pricom pa sada obilazim prodavnice u potrazi za vrhunskim tiganjem za palacinke. Mozes da joj kupis najkvalitetniji tiganj za palacinke koji budes uspeo da pronadjes! Odusevice se,veruj mi! :))))))

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 01.08.2005. u 14:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: sta da kupim za svadbu01.08.2005. u 13:41 - pre 228 meseci
Takodje zene su opsednute kupovinom peskira. Koliko god peskira da imaju njima je malo. Kao sumanute trce na rasprodaje i kupuju desetine peskira,kuhinjskih krpa,kompleta posteljine,jastucnice,maramice. Znaci kupi je tuce sarenih peskira+tuce kuhinjskih krpa+2 kompleta posteljine+tuce maramica.

[Ovu poruku je menjao Hefestionlove dana 01.08.2005. u 14:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: sta da kupim za svadbu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16515 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.