Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)

[ Pregleda: 3467 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dado_k
Varaždin

Član broj: 57122
Poruke: 300
*.cmu.carnet.hr.

ICQ: 326865106
Sajt: radim baš novi sajt u ph..


Profil

icon Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)25.07.2005. u 21:37 - pre 228 meseci
sve kritike su dobrodošle molim vas da mi ukažete na greške trenutno je samo dizajn izrađen zahvaljujem!!



link:http://programeri.t35.com

[Ovu poruku je menjao dado_k dana 25.07.2005. u 23:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.101.eunet.yu.



+4 Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)25.07.2005. u 23:45 - pre 228 meseci
1. This page is not Valid HTML 4.01 Transitional!

2.CSS ti valja.

3. O dizajnu..., sivo i nije dizajn, ali tvoja volja.

4. Izvod iz najsvežijeg pravilnika foruma Web Dizajn: Kritike:

Citat:
NE dozvoljava se postovanje nedovršenih, polu-završenih i sl. sajtova koji sadrže zbudženi home page i ništa više. Prvo uradite to što ste započeli pa onda tražite kritike.


http://www.elitesecurity.org/tema/103748
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)26.07.2005. u 07:46 - pre 228 meseci
Cicika, uze mi rec iz usta :)

@Dado: mlad si, ok je, samo nastavi da ucis i daleko ces dogurati... Ali do tada te ipak molim da ne postujes bas svaki zbudzeni home page koji napravis :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

dado_k
Varaždin

Član broj: 57122
Poruke: 300
*.cmu.carnet.hr.

ICQ: 326865106
Sajt: radim baš novi sajt u ph..


Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uz pomoćCSS-a)26.07.2005. u 21:12 - pre 228 meseci
Citat:
cicika: 1. This page is not Valid HTML 4.01 Transitional!

2.CSS ti valja.

3. O dizajnu..., sivo i nije dizajn, ali tvoja volja.

4. Izvod iz najsvežijeg pravilnika foruma Web Dizajn: Kritike:



http://www.elitesecurity.org/tema/103748

da si pogledao cijeli source od stranice onda bi vidio odgovor da nije moja greška This page is not Valid HTML 4.01 Transitional!
--- ovo je baš zbog hostinga (popup) ovo nije uopće moj kod
a što se tiče sive boje ja volim sivo. Jedino ne znam @boccio
Citat:
boccio: Cicika, uze mi rec iz usta :)

@Dado: mlad si, ok je, samo nastavi da ucis i daleko ces dogurati... Ali do tada te ipak molim da ne postujes bas svaki zbudzeni home page koji napravis :)

ovo je prvi sajt uopće da ga postujem ono prije nije uopće bilo pod kritike zar ne?
a i ja nisam dizajner ja ne volim te stvari ja više volim kodiranje no nema veze ja sam zadovoljan učinjenim zanimalo me samo mišljenje ostalih

[Ovu poruku je menjao dado_k dana 01.08.2005. u 21:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)26.07.2005. u 23:35 - pre 228 meseci
http://tinypic.com/9h81s8.jpg

mene zanima tvoje misljenje, reci mi, na sta ti ovo lici i da li je dobro, 'leba ti...
o blink tagu ili blink CSS atributu (ne znam sta si koristio, ali da jesi to se vidi!) ne cu da pricam... nemem komentar...
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)27.07.2005. u 07:57 - pre 228 meseci
Citat:
dado_k: Neznam zašto je cicika postovao ono prvo to ustvari znamo ja i on ali vi NESMIJETE znati jer će mi post opet bit obrisan (vjerojatno i ovaj)

Jao bre cicika, opet te proglasili za musko :) Ne vredi... jedino da ti flajko ubaci avatar sa strane sa fotkom, ja ne znam sta drugo :))))

@dado: daj, opusti se... ko ce da ti brise postove? zasto? ne kapiram? samo sedi i radi, lepo ti rekoh... ako trazis kritike za dizajn, onda nam daj sta cemo da kritikujemo, a ne boju i okvir boxova za tekst...


Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

dado_k
Varaždin

Član broj: 57122
Poruke: 300
*.cmu.carnet.hr.

ICQ: 326865106
Sajt: radim baš novi sajt u ph..


Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)27.07.2005. u 14:38 - pre 228 meseci
Hvala da si mi pokazao ovo kod mene toga nema NI U JEDNOM BROWSERU a koristio sam OPERU,FF,IE sve najnovije verzije...
ovaj banner mora da je od hostinga moram pronaći novi hosting Hvala
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.panline.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)27.07.2005. u 16:03 - pre 228 meseci
Pa ono, moj firefox se nacisto ukoci kad otvorim taj sajt, sve dok ne uradim adblock na onaj banner hosting provider-a... Pa ga nisam nesto mnogo ni gledao, al mislim da i bez css-a stranica ima dosta stilova, kao sto su na primes sirina polja u tabeli i tako to....


Kad budes nasao drugi hosting, javi, pa cemo detaljnije pogledati...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.info-net.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)27.07.2005. u 17:56 - pre 228 meseci
@dado_k

novi trend je da se popup banneri (vise nisu popup) ne prave sa window.open vec sa layer-ima kojima se menja visibility CSS atribut - i to ne moze da se blokira nikako. Niko nece dzabe da te hostuje (ajd ti zakupi dedicated server i 400Gb protoka pa nas hostuj besplatno ;) najbolje ti je da platis hosting. nije skupo.
 
Odgovor na temu

dado_k
Varaždin

Član broj: 57122
Poruke: 300
*.cmu.carnet.hr.

ICQ: 326865106
Sajt: radim baš novi sajt u ph..


Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)27.07.2005. u 21:48 - pre 228 meseci
Ma poslije idem na drugi hosting ovo je samo radi probe...
 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
213.137.127.*

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)31.07.2005. u 22:39 - pre 227 meseci
Otvorio mi se neki prozorcic sa free necim pa sam to odmah i napustio a nisam ni pogledao sajt.Toliko o dizajnu i funkcionalnosti sajta.
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

dado_k
Varaždin

Član broj: 57122
Poruke: 300
*.cmu.carnet.hr.

ICQ: 326865106
Sajt: radim baš novi sajt u ph..


Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)01.08.2005. u 11:01 - pre 227 meseci
Da tu si u pravu sad prelazim na drugi hosting pa će biti bolje isto tako molio bih moderatora da ovu temu posve obriše. pa ću postaviti novu kad sajt bude na novom hostingu i funkcionalan za kakva dva tjedna
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)01.08.2005. u 17:48 - pre 227 meseci
Sto? Samo dodaj post da je postavljen novi dizajn...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

dado_k
Varaždin

Član broj: 57122
Poruke: 300
*.alcyonis.fr.

ICQ: 326865106
Sajt: radim baš novi sajt u ph..


Profil

icon Re: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)01.08.2005. u 20:39 - pre 227 meseci
Ma ovdje ionako nema ničeg dobrog...
a sad sam već napravio i neke stvari u php-u pa je tako za sada gotov chatbox, anketa,
vijesti, linkovi,i login napola...
Nakon što postavim cijeli sajt onda krećem u izradu jednostavnijeg foruma...
Zasad je cijeli kod ČISTI PHP/MYSQL/HTML/CSS uopće bez javascripta!!!
a mislim da ću tako i ostaviti
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Sve kritike su dobrodošle(sajt je izrađen uzpomoć CSS-a)

[ Pregleda: 3467 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.