Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kojim sve poslom može da se bavi psiholog?

[es] :: Vodič za posao :: Kojim sve poslom može da se bavi psiholog?

[ Pregleda: 6302 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

makacaka13
Marija Jovanović
Srbija i Crna Gora

Član broj: 60699
Poruke: 8
*.ptt.yu.



Profil

icon Kojim sve poslom može da se bavi psiholog?09.07.2005. u 12:27 - pre 228 meseci
Sviđa mi se posao psihologa, ali od kako sam juče o tom pričala sa mamom, totalno sam u dilemi, jer više zaista nisam sigurna čime bi sve psiholog mogao da se bavi i GDE može da radi. Može male informacije o tome (osim naravno posla u školi)?
 
Odgovor na temu

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
62.108.101.*



+1 Profil

icon Re: Kojim sve poslom može da se bavi psiholog?10.07.2005. u 00:23 - pre 228 meseci
Poceo sam mnogo da odgovaram na ovom forumu ,moram da prestanem:)
pa ja koliko znam moze da radi i u skoli,bolnici,vojsci,priatno,u firmama,javnim ustanovama,specijalizovanim ustanovama,i na jos mnogo mesta.Predlog:poseti sajt
http://www.bos.org.yu/ mislim da oni nesto rade na usavrsavanju metoda za psihloge i njihovo naprednije skolovanje.Kontaktiraj ih ,pa vidi.....
WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
Odgovor na temu

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon Re: Kojim sve poslom može da se bavi psiholog?10.07.2005. u 00:30 - pre 228 meseci
Citat:
makacaka13: ... nisam sigurna čime bi sve psiholog mogao da se bavi i GDE može da radi...


Pa može recimo da bude predsednik države, kao npr. Boris Tadić - dipl. klinički psiholog.
;)
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.singidunum.net.

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Kojim sve poslom može da se bavi psiholog?10.07.2005. u 00:40 - pre 228 meseci
Ili pak da bude kandidat za slično mesto (Žarko Korać), da se bavi mrežnim inženjeringom i administracijom ES-a ili pak da bude suvlasnik privatnog ISP-a (ova dva poslednja mogu samo nediplomirani ;-) ).

Marko.
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.bisinter.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Kojim sve poslom može da se bavi psiholog?11.07.2005. u 00:51 - pre 228 meseci
Pošto su prethodnici naveli gde možeš da radiš kao psiholog, još da ti preporučim da pogledaš sajtove odseka za psihologiju na fakultetima u Beogradu i Novom Sadu, tamo verovatno imaju opise smerova i poslova za koje se na njima studenti pripremaju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Kojim sve poslom može da se bavi psiholog?

[ Pregleda: 6302 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.