Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

skinite skriptu iz borlanda na srpskom

[es] :: C/C++ programiranje :: skinite skriptu iz borlanda na srpskom

[ Pregleda: 2300 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon skinite skriptu iz borlanda na srpskom06.07.2005. u 23:56 - pre 228 meseci

pokrenut je novi sajt: http://misbro3.farvista.net

na kojem mozete naci skriptu iz borland c++ builder-a na SRPSKOM jeziku...
malo je problem sto je losije "stavljena" u word , tako da su krajevi tekstova cesto
"otkinuti", ali srecom teksta nema previse, nego su uglavnom date slike, kodovi i objasnjenja za rad, sa najosnovnijim primjerima...
sasvim dovoljno da covjeka uvede malo u borland...(bar moje misljenje)

na sajtu takodje mozete naci predavanja iz "principa programiranja" u .ppt formatu, SJAJNA stvar za ucenje algoritama i "ulazenje" u samu problematiku programiranja...

moze se skinuti i "unix" skripta...

samo toliko skripti za SADA....
kada se bude imalo vremena i volje da se stavi jos-ocekujte interesantne stvari...



there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: skinite skriptu iz borlanda na srpskom07.07.2005. u 08:29 - pre 228 meseci

pa da...
moglo se i ocekivati...
sajt je tek postavljen, i ne radi najbolje...(prvi put da napravim i postavim sajt)
cim stignem-rijesicu to...
there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: skinite skriptu iz borlanda na srpskom07.07.2005. u 20:54 - pre 228 meseci
Borisa Markovića (uz opis knjige o Borland C++ Builder-u) mislim da znam...

Radi i na fakultetu kao asistent ili vec i profesor, a takodje i u Monet mobilnoj
telefoniji... Izvanredan stručnjak za razne aspekte IT.


 
Odgovor na temu

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: skinite skriptu iz borlanda na srpskom08.07.2005. u 12:04 - pre 228 meseci
da, i ja sam cuo da je sjajan...
imacu cast i pratiti njegova predavanja....

a sto se tice sajta...jedno zvanicno obavjestenje:

sajt sam otvorio iz najbolje namjere, jer sam htio ljudima omoguciti da skinu korisne i rijetke skripte na nasem jeziku, i vec sam imao u planu staviti jos nekoliko, ali to je za sada stopirano...
oni koji su otisli vjerovatno su primjetili da ima odredjenih problema sa skidanjem materijala...
naime, desava se veoma cudna stvar, i ne znam zasto je to tako: desava se da kad neko skine (mozda ne svaki put) neku skriptu, da je on povuce i sa servera!!!!!!
tako da sam par puta morao ponovo stavljati predstavljeni materijal na sajt, ali opet bezuspjesno...
kad budem imao vremena, moracu naci neki novi server da stavim sajt, ili samo skripte, o cemu cete biti svi obavjesteni...
izvinjavam se narodu koji je dosao , po meni, u poprilicno velikom broju (za 2 dana oko 60-70 ljudi), na sajt, ali...sto da kazem...nije do mene...
konsultovao sam i neke ljude koji se bave web prezentacijama i sve sto ide uz to, ali ni oni ne znaju kako bi mi pomogli....vjerovatno je do samoga servera...
ako neko zna odgovor na ovaj problem, a sve kako bi sajt nastavio sa radom, i kako bih ga dopunio novim stvarima-neka mi javi, pa cemo nesto srediti...



[Ovu poruku je menjao fucking voodoo dana 08.07.2005. u 13:05 GMT+1]
there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

EXeX

Član broj: 20651
Poruke: 166
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: skinite skriptu iz borlanda na srpskom10.07.2005. u 01:49 - pre 228 meseci
E neradi link za skriptu iz borlanda.
eX
 
Odgovor na temu

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: skinite skriptu iz borlanda na srpskom10.07.2005. u 09:56 - pre 228 meseci
znam...to sam i napisao u gornjem tekstu, i objasnio zasto je to tako....
trenutno nisam u prilici da se "pozabavim" time, ali cim to popravim-bice ovdje objavljeno!!!!!!
ponovo: izvinjavam se zbog ovoga...
there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: skinite skriptu iz borlanda na srpskom

[ Pregleda: 2300 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.