Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koriscenje pojaseva za vreme treninga

[es] :: Nauka :: koriscenje pojaseva za vreme treninga

[ Pregleda: 4119 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slobodan1511
Beograd

Član broj: 19150
Poruke: 81
*.ptt.yu.



Profil

icon koriscenje pojaseva za vreme treninga04.07.2005. u 20:35 - pre 228 meseci
Mislim na pojas od nekog sintetickog materijala,koji se stavi oko struka, npr. u cilju skidanja sala sa stomaka (neki se uvezu plasticnim kesama :O), i na trening u nekim sintetickim gornjim delovima trenerki - jel to vrsi posao, i na kom principu radi?
Jasno je da ne dozvoljava da znoj isparava i da podize temperaturu - ali kako to pomaze skidanju stomaka pri aerobnom treningu, npr ?
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.adsl.sezampro.yu.



+13 Profil

icon Re: koriscenje pojaseva za vreme treninga05.07.2005. u 07:47 - pre 228 meseci
Prvo, mislim da to i nije bas zdravo jer sprecavas telo da izbaci znoj propisno.

Cuo sam pricu da se neki lik tako ceo uvezao i vozio bajs 1 sat. Posle mu se slosilo.

Drugo, kad vidim nekog sa tim, odma mi krene kiselo na *****


[Ovu poruku je menjao Vanja Petreski dana 05.07.2005. u 08:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.ptt.yu.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: koriscenje pojaseva za vreme treninga05.07.2005. u 08:43 - pre 228 meseci
Ne postoji nikakav nacin selektivnog skidanja masti osim liposukcijom.
Znaci,pojas je glupost.Jedini nacin skidanja masnih naslaga je dozirana fizicka aktivnost i inteligentna dijeta,odnosno,redukcija unosa kalorija.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

slobodan1511
Beograd

Član broj: 19150
Poruke: 81
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: koriscenje pojaseva za vreme treninga05.07.2005. u 19:04 - pre 228 meseci
ok, hvala - tako sam i mislio... nema mi nesto logike, a vidim da ljudi koriste... :O)
 
Odgovor na temu

skijash
Nikola Petrović
Software engineer, Vast.com
BG

Član broj: 8511
Poruke: 344
*.80.EUnet.yu.

Sajt: www.mafiamotorsport.org


+2 Profil

icon Re: koriscenje pojaseva za vreme treninga06.07.2005. u 10:21 - pre 228 meseci
Tako se gubi tezina, ali samo zbog smanjivanja kolicine vode u organizmu(zbog pojacanog znojenja), sto nikako nije dobro. Masti se ne gube od toga.
...:::|skijash|:::...
www.beoprint.rs ::: www.mafiamotorsport.org
 
Odgovor na temu

_RaZoR_
FaSt ElepHanT
Prijedor

Član broj: 161868
Poruke: 9
92.241.153.*

Sajt: www.freewareprograms.blog..


Profil

icon Re: koriscenje pojaseva za vreme treninga10.05.2008. u 14:52 - pre 193 meseci
Hm i za zagrijavanje mišića tijelo troši izvjesnu energiju, tako još kad se umotaš sa tim, ti održavaš tu stalnu temperaturu, nema hlađenja, tako da stvaraš kontra-efekat.
 
Odgovor na temu

NemanjaBGD

Član broj: 81358
Poruke: 46
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: koriscenje pojaseva za vreme treninga17.06.2008. u 18:03 - pre 192 meseci
Pojas je mnogo dobra stvar,jos uzmes i neki suskavac da zadrzava toplotu,mnogo dobra kombinacija da nestane stomak...



Uzivaj
 
Odgovor na temu

yeki
bgd

Član broj: 14326
Poruke: 27
79.101.211.*



+1 Profil

icon Re: koriscenje pojaseva za vreme treninga18.03.2009. u 20:09 - pre 182 meseci
Btino je uzeti neki pojas gde koza moze da dise...
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: koriscenje pojaseva za vreme treninga31.03.2009. u 20:29 - pre 182 meseci
Negde sam pročitao da sa tim utopljavanjima možete postići samo to da nabavite gljivice.
Citat:
_RaZoR_: Hm i za zagrijavanje mišića tijelo troši izvjesnu energiju, tako još kad se umotaš sa tim, ti održavaš tu stalnu temperaturu, nema hlađenja, tako da stvaraš kontra-efekat.

Zaboravio si da se mi prilikom utopljavanja sa tim pojasevima više znojimo, a znojenje služi za hlađenje organizma, tako da se onda još više energije troši na zagrevanje mišića. Možda je najbolje da se ti pojasevi stave tek kad se završi sa zagrevanjem na početku treninga. A sad koliko vredi to hlađenje u tim uslovima kad smo umotani stvarno ne znam, ali ne verujem da i ako uopšte vredi je to primetno.
Kako god bilo, jedino što se postiže je to da se više oznojimo, a to nadoknadimo odmah posle kad popijemo nešto.
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: koriscenje pojaseva za vreme treninga

[ Pregleda: 4119 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.