Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Yahoo Messenger i načini da se naruši privatnost

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Yahoo Messenger i načini da se naruši privatnost

[ Pregleda: 2023 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

$Viktorija$

Član broj: 62416
Poruke: 3
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Yahoo Messenger i načini da se naruši privatnost28.06.2005. u 20:21 - pre 229 meseci
Prije svega pozdravljam sve članove foruma. :)

Mene interesira šta je sve moguće napraviti u svrhu narušavanja privatnosti u slučaju kada s nekim čavrljate (cirka 1-2 sata) preko yahoo messenger-a?


U stilu ubacivanja nekakvih programčića za praćenje mog kretanja po internent-u; da li je moguće da osoba zna na neki način kada sam na internetu(ne koristim DSL... nego dial-up) ? da li može znati, ako se ulogiram kao invisible, da tako nešto i napravila ? ... sigurno se može i više od toga .

Hvala, :)
 
Odgovor na temu

$Viktorija$

Član broj: 62416
Poruke: 3
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Yahoo Messenger i načini da se naruši privatnost30.06.2005. u 14:24 - pre 229 meseci
Niko ne zna? Čisto sumnjam. :)
'Ajmo probat ovako. Probala sam razno-razne programičiće za otkrivanje malicioznih gamadi i ništa. Međutim, može li neka preporuka, šta još i na koji način treba pogledati. Pliz, people, help! :( Vidite da mi je OS win200.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Yahoo Messenger i načini da se naruši privatnost30.06.2005. u 16:52 - pre 229 meseci
U sustini, ako nisi primala fajlove od tog nekog jedini nacin da je nesto uradio je da je iskoristio propust u Yahoo messenger-u ali je mala sansa za tako nesto.
Ako hoces da proveris da li ima necega sumnjivod pogledaj uputstva sa ovog linka.
Isto vazi i za Invisible mod. Standardno ne moze ali ako postoji propust u programu onda moze znati da si online i ako si u Invisible modu.
 
Odgovor na temu

$Viktorija$

Član broj: 62416
Poruke: 3
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Yahoo Messenger i načini da se naruši privatnost30.06.2005. u 22:33 - pre 229 meseci
Preostaje mi još provjeriti procese, tj. onaj dio pod točkom pet. Sve ostalo sam već prije naštimala. Hvala na odgovoru i linku ! :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Yahoo Messenger i načini da se naruši privatnost

[ Pregleda: 2023 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.