Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Your XY database or project contains a missing or broken reference to the file Graphics.ocx v1.0 ??

[es] :: Access :: Your XY database or project contains a missing or broken reference to the file Graphics.ocx v1.0 ??

[ Pregleda: 1962 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Your XY database or project contains a missing or broken reference to the file Graphics.ocx v1.0 ??20.06.2005. u 10:54 - pre 229 meseci
Ovako, imao sam bazu koja je do danas radila super. I odjednom je Access 2003 poceo da javlja ovu gresku. Kakav .ocx fajl, kakvi bakraci?? Googlao sam i kazu da se to desava kada se uradi upgrade sa nekog starijeg Access-a, ali ova baza je projektovana bas na 2003 i radila je normalno. Nista nije radjeno na relacijama, tabelama, formama.. znaci svaki dan isto, i eto danas zvekne ovo.


Reinstalacija ne pomaze, takodje kada se baza prebaci na drugi, novi sistem i racunar istu gresku javlja (cak nakarika jos neke..).

Sta bi moglo da bude razlog? Ogroman broj macro-a je na bazi, pa mi je proslo mozgom da nije neki macro virus ucinio svoje? Glupi norton nista ne prijavljuje pri skeniranju.

Any hints?
 
Odgovor na temu

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
*.neobee.net.



+41 Profil

icon Re: Your XY database or project contains a missing or broken reference to the file Graphics.ocx v1.0 ??20.06.2005. u 17:20 - pre 229 meseci
Pa jesi proverio reference?
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Your XY database or project contains a missing or broken reference to the file Graphics.ocx v1.023.06.2005. u 14:28 - pre 229 meseci
Nisam, jer mi trenutno baza nije dostupna (dok ne odem do firme opet).
Covek koji je radio bazu kaze da nikakve izmene nije radio, tako da to sa referencama totalno nema logike.

Kako najsigurnije proveriti sve reference?
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Your XY database or project contains a missing or broken reference to the file Graphics.ocx v1.0 ??

[ Pregleda: 1962 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.