Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina DVD/DiVX plejera - koji?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kupovina DVD/DiVX plejera - koji?

[ Pregleda: 2530 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markonirs
Goran Marković
Sistem administrator
Kruševac

Član broj: 19496
Poruke: 37
*.air.tehnicom.net.



+2 Profil

icon Kupovina DVD/DiVX plejera - koji?17.06.2005. u 11:09 - pre 229 meseci
Velika dilema. Planiram za 10-15 dana da kupim novi dvd/divx plejer ali čitajući ove postove ne mogu doći do konačnog zaključka koji uređaj da kupim. Imam loša iskustva sa NEO PDX77 iz serije koja čita samo neke titlove, nema tabelu i prevode ne vidi kao zasebne fajlove već samo vidi fajl pod nazivom film i u nekim situacijama poziva prevod u nekim ne. Ima li neki uređaj (čuo sam za XORO 402) koji će videti i pročitati prevode iz bilo kog direktorijuma nevezano za ime filma...
 
Odgovor na temu

Vlada Brankovic
Beograd

Član broj: 61393
Poruke: 41
*.telekom.yu.



Profil

icon Re: Kupovina DVD/DiVX plejera - koji?17.06.2005. u 14:59 - pre 229 meseci
Imas dovoljno vremena da iscitas sve postove vezane za razne player-e...Ima dosta uredjaja koji nemaju problem sa prevodima (Xoro,Strong,Sky Vision,Triotec...).Ja sam kupio Strong 1700 i za sada sam prezadovoljan.Ne cita "smi" titlove a "txt" nisam stigao da proverim.Obrati paznju i na "Nero" kodek.Svaki se razlikuje u ponecemu i moras proveriti karakteristike vezane za svaki ponaosob.Pozdrav :)
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Kupovina DVD/DiVX plejera - koji?17.06.2005. u 18:31 - pre 229 meseci
Mislim da je potpuno nerealno očekivati da neko sada iznova pretura teme, kako bi ovde napisao preporuku, "na tacni".

Čak bi bilo besmisleno reći "koristi pretragu", jer bi takav savet bio krajnje suvišan, s obzirom da samo na prvoj strani, 95% sadržaja čine teme o DVD/DIvX plejerima.

Zato, u skladu sa pravilnikom...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kupovina DVD/DiVX plejera - koji?

[ Pregleda: 2530 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.