Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ima li ponosnih vlasnika Canon-a S2 IS

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Ima li ponosnih vlasnika Canon-a S2 IS

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12326 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alu
Andrija Jankovic
BG

Član broj: 62190
Poruke: 8
195.252.89.*



Profil

icon Re: Ima li ponosnih vlasnika Canon-a S2 IS30.07.2005. u 14:22 - pre 227 meseci
I ja napokon kupih taj s2.
Kao sto su svi pricali, nekako se slazem sa svim vrlinama i manama. Jako dobar tekst je izasao u digitalu. sve sto je pokudio autor teksta ja drzim isto. Dugmici su nekako nezni, nisu precizni. Slike nisu ekstra super kao sto su mogle biti, meni su malo mutnije nego sto mi se svidja (doduse postoji efekt sharpness koji se moze odabrati u +1, ali samo u manualnim modovima). White balance radi perfektno. ISO400 je, nazalost, potpuno neupotrebljiv. 12 puta zum je majka mara. Ima brzi i spori, ne cuju se prilikom snimanja filma, IS odradi posao super. Makro mod i posebno super makro mod su potpuno neverovatni. Movie mod je takodje do jaja. Malo je smorno sto moras rucno da otvaras blic, tako da to nije bas sve automatski lepo osmisljeno, ali kada zaboravis da otvoris, a aparatu je potreban, on ti signalizira (a to ne mozes da ne vidis). Taj blic je nekako cheap napravljen, uporedjujuci ga sa fujiem 5500. Imam povremeno problema sa auto fokusom. Desava se da neke stvari ne mogu da fokusiram ama bas nikako. E, sad sam ja istakao otprilike sve mane koje ovaj ima, pa nisam nista nahvalio (skoro nista, ima tu jos mnogo toga pros). Ali da ne duljim, i pored ovih sitnih mana, prezadovoljan sam, pravi aparat za amatera kao sto sam ja.

A da, i da zakljucim onu pricu od ranije sa celofanima. Nisam ga kupio u majci Srbiji, nego u Sloveniji gde sam dobio evropsku garanciju (koju cu malo teze ostvariti, a nadam se da necu morati), aparat u kutiji koja nije bila u celofanu, ali sa nalepnicom preko nje. Neotvarana u prevodu.
 
Odgovor na temu

Axel DPS

Član broj: 51060
Poruke: 541
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Ima li ponosnih vlasnika Canon-a S2 IS01.08.2005. u 23:05 - pre 227 meseci
Znaci nemas karakter a ja mislio ti ces ostati veran celofanu, iskreno si me razocarao a toliko sam verovao u tebe i celofan
 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: Ima li ponosnih vlasnika Canon-a S2 IS01.08.2005. u 23:43 - pre 227 meseci
garant kad sjedne u kafanu konobar pred njim otvara pice da mu slucajno ne bi pljunuo u njega.

ili cak donese kompletan karton pred njega da vidi da je original, a kad jede kolace trazi racune od sastojaka dok kuvar drzi ruku na Bibliji i kune se da nije pljuvao u njega


 
Odgovor na temu

Axel DPS

Član broj: 51060
Poruke: 541
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Ima li ponosnih vlasnika Canon-a S2 IS02.08.2005. u 07:10 - pre 227 meseci
Citat:
garant kad sjedne u kafanu konobar pred njim otvara pice da mu slucajno ne bi pljunuo u njega.

ili cak donese kompletan karton pred njega da vidi da je original, a kad jede kolace trazi racune od sastojaka dok kuvar drzi ruku na Bibliji i kune se da nije pljuvao u njega

Ne zaboravi da karton da bi bio original mora imati nalepnicu od madjarskog DHL-a
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Ima li ponosnih vlasnika Canon-a S2 IS

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12326 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.