Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako povezati 2 Ap-a

[es] :: Wireless :: Kako povezati 2 Ap-a

[ Pregleda: 3136 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Strale
Posta Srbije
Surcin

Član broj: 59181
Poruke: 1015
*.freeserbia.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Kako povezati 2 Ap-a04.06.2005. u 11:55 - pre 229 meseci
Sta sve treba podesiti da ta dva apa komuniciraju na razdaljini od 2.5 km, namestio sam svu opremu samo ne zanam softwerski da podesim, oba imaju izlaz od 200mw i pojacalo, taj drugi mora da vrsi repeat? Ja ocu da se svi vide u okviru jednog i drugog apa znaci oni koji su na prvom apu da se vide na drugom a oni koji sa na drugom apu da se vide na prvom, znaci da ta 2 apa stvaraju jednu celokupnu mrezu, koja omogucava gaming, a preko DNS da se pusta net. Ja sam namestio da komuniciraju ali ja koji sam administrator vidim sve korisnike na mrezi, ali korisnici koji su na drugom apu ne vide prvi ap i to mi je problem ako neko zna nek mi odgovori.
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
217.171.48.*

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Kako povezati 2 Ap-a04.06.2005. u 16:32 - pre 229 meseci
PRVO, skini pojacalo Na 2.5km ti ne treba vise od 30ak mW za dobru komunikaciju (sa dobrim antenama).Sto se drugog tice, jeste li podesili sve kako treba? (ako je Win proveri domain name i workgroup), jeste li svi na istom subnetu? AP-ove bridge-uj, tako da ce biti transparentni za sistem, i svi kompjuteri ce se videti kao da su na jednoj mrezi.Poz.
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Kako povezati 2 Ap-a

[ Pregleda: 3136 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.