Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kada CSplitterWnd.Create (....) a kada CSplitterWnd.CreateStatic(...).

[es] :: C/C++ programiranje :: Kada CSplitterWnd.Create (....) a kada CSplitterWnd.CreateStatic(...).

[ Pregleda: 2944 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mladenvasic
Mladen Vasic
Doboj

Član broj: 50512
Poruke: 124
81.93.74.*



Profil

icon Kada CSplitterWnd.Create (....) a kada CSplitterWnd.CreateStatic(...). 27.05.2005. u 12:13 - pre 229 meseci
Moze li mi neko reci kada da koristim CSplitterWnd.Create (....) a kada CSplitterWnd.CreateStatic(...). Koja je razlika ??? I drugo kada kreiram splitter kako da u jedan od panela ubacim npr. edit box ili neko dugme, odnosno kako da ubacim dialog na kome se sve to nalazi...
 
Odgovor na temu

dragansm
Dragan Smiljanic

Član broj: 38170
Poruke: 191
212.200.125.*



Profil

icon Re: Kada CSplitterWnd.Create (....) a kada CSplitterWnd.CreateStatic(...). 27.05.2005. u 14:51 - pre 229 meseci
Mladene, primetio sam da kad je god u pitanju neka elementarna stvar da se nekako nadje tvoje ime kao ime pokretaca teme, tako da mislim da ti odgovaranjem na takva pitanja samo odmazem(o). Vreme je da sam zagrejes stolicu i da se fokusiras. Mislim da moras da shvatis da imas mali problem u ogranizaciji. Ne mozes da pohvatas stvari i bavis se spliterima, a da jos dobro ne shvatas ni sta su to pointeri. Da bi postao dobar GUI programer nebitno u kom okruzenju treba da se oprostis sa bar 6 meseci zivota i da u tih 6 meseci predjes od samih osnova C/C++ do recimo koncepta kao sto su COM ili Multithreding i da u svemu tome vidis cime zapravo zelis da se bavis (bazama, desk-top aplikacijama, izradom video igara, Internet programiranjem...)
Razlika izmedju dva metoda je objasnjena u bilo kojoj pa i najlosijoj knjigi koja se bavi MFC-om. Krajnje je vreme da bar jednu procitas. Tek tada ako ti nesto ne bude jasno postavi pitanje na forumu.
Pogledaj url: www.elitesecurity.org/tema/118603-Pitanje-windows-programiranje gde se nalazi spisak neophodne literature i zagrej stolicu ukoliko zelis da se iole bavis programiranjem.
Ako te ne zanima da postanes "samostalan programer" (prepoznaces to po sujeti da bilo koga sto pitas dok sam ne iscackas problem sa svih strana) i treba ti pomoc oko skole, a ti se javni
Veliki pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Kada CSplitterWnd.Create (....) a kada CSplitterWnd.CreateStatic(...).

[ Pregleda: 2944 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.