Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

divx playeri pioneer i lg!?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: divx playeri pioneer i lg!?

[ Pregleda: 3896 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivicap

Član broj: 58999
Poruke: 10
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon divx playeri pioneer i lg!?21.05.2005. u 19:46 - pre 230 meseci
Preporuka za kupnju divx playera!
Spremam se za kupnju divx playera i nakon kopanja po netu izdvojio sam tri kandidata:

PIONEER DV-470 (čipset: MediaTek MT1389EE) cijena 123 eura 2 godine garancije
PIONEER DV-380 (čipset: ?) cijena 92 eura 2 godine garancije
LG DVX9900 (čipset: ?) cijena 83 eura 1 godina garancije

PIONEER DV-470 je stari i već prilično poznati model i sa zadnjim firmwareom skoro pa savršen. Skinuo sam sa pioneerovog site manual i tamo ne piše da čita dvd+r medije već samo dvd-r medije (vjerovatno radi toga što je pioneer vlasnik dvd-r standarda), pa me zanima jel ko probao čitati dvd+r medije (moja pretpostavka je da bi trebali raditi)? U manualu još piše da ne čitaju multisession diskove i diskove koji nisu finalizirani. Jel tko probao čitati ovakve diskove? Ovo me zanima zato što sam sve filmove (6 cd-a na jedan dvd) snimio s nerom kao multisession da mogu naknadno dodati titl za film kad se pojavi ili dodati ispravljeni titl. Ako dvd-ove snimljenje kao multisession naknadno finaliziram hoće li biti čitljivi?

PIONEER DV-380 novi model i čini mi se potpuno identičan PIONEERU DV-470 (osim možda izostanka neki audio konektora što mi nije veliki problem). Na jednom forumu kaže da je player odličan, sve vrti, ali ima jednu manu, a to je da su mu titlovi sitni. Jel netko zna rješenje za ovaj problem i jel ima gdje skinuti modificirani firmware?

LG DVX9900 je takođe relativno novi model, koji također ima sitne titlove. Čuo sam da su u pchipu ovaj mjesec testirali ovaj model i da su mu dali „pcchip preporuku“. Jel tko pročitao recenziju? Zanima me i za ovaj player jel ima gdje skinuti modificirani firmware? Također me zanima kao i za oba pioneera kako radi sa multisession diskovima?

Jel ima tko prijedlog za neki drugi player, samo da nije neki no-name proizvođač? Pioneer sigurno znači kvalitetu, a PIONEER DV-470 sigurno podršku zbog broja korisnika (veća vjerovatnost da će se naći netko kome će se dati unapređivati firmware, što je možda čak i najbitnije).

Svi komentari i prijedlozi dobrodošli! (posebno me zanima što player može raditi sa titlovima (pozicija, veličina,...) i što sve od divx i xvida ne radi)
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: divx playeri pioneer i lg!?23.05.2005. u 07:59 - pre 230 meseci
470-tica cita i DVD+ R/RW, ne cita multisesion (ustvari uvek cita samo prvu sesiju), ali koliko se secam cita ne-finalizovane DVD diskove (mada ovo moram da proverim). Tako da od dorezivanja titla na disk nema nista. Multisesion za CD nisam probao.
 
Odgovor na temu

njokalo
vis,croatia

Član broj: 36262
Poruke: 2
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: divx playeri pioneer i lg!?02.06.2005. u 21:31 - pre 229 meseci
za sve koji imaju LG DVX9900, redovni update (za sada azurno) firmwarea,ispravke s titlovima (divx veca slova) itd.
http://dvx9900.altervista.org/

odgovor stize sa zakasnjenjem ali tek sam sad procitao post
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: divx playeri pioneer i lg!?02.06.2005. u 22:11 - pre 229 meseci
575 ica čita ne finalizirane diskove !! znači trebala bi i 470 tka

 
Odgovor na temu

ivicap

Član broj: 58999
Poruke: 10
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: divx playeri pioneer i lg!?04.06.2005. u 20:04 - pre 229 meseci
Jel tko zna što o pioneerovom playeru dv-280? Na pioneerovoj stranici sam vidio da ima potpuno iste karakteristike kao i dv-380, a dv-280 je 15-ak eura jeftiniji.
 
Odgovor na temu

ivicap

Član broj: 58999
Poruke: 10
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: divx playeri pioneer i lg!?04.06.2005. u 20:41 - pre 229 meseci
Ispravak: player se zove DV-2850, a ne DV-280!
 
Odgovor na temu

milo dete
milo dete

Član broj: 8434
Poruke: 119
*.cmu.carnet.hr.

Sajt: petit.philou.free.fr


Profil

icon Re: divx playeri pioneer i lg!?13.06.2005. u 16:50 - pre 229 meseci
Za Pioneer dv-470
Ako je film u divx formatu kako očitava titlove?
Naime na ovom linku http://www.hertronic.com/ piše da podržava JPEG Photo Viewer - Podrška za DivX subtitlove CP1250. Šta to znači? Može li prikaziviati titlove s divix-a (koji su zaprženi na CD uz AVI) ili ne?

Hvala, pronašao na http://mtz.softpedia.com/index...inks&catid=70&Itemid=4
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: divx playeri pioneer i lg!?

[ Pregleda: 3896 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.