Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa lan konekcijom

[es] :: Ostali hardver :: problem sa lan konekcijom

[ Pregleda: 2021 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milens
Jarak City

Član broj: 50394
Poruke: 11
*.neobee.net.



Profil

icon problem sa lan konekcijom19.05.2005. u 10:36 - pre 230 meseci
racunar je povezan na internet preko lan konekcije, os je xp pro sa sp2 ploca asus sa integrisanom lan karticom, sis cipset, procesor celeron 1.6, 512 MB ram-a, integrisana grafika, problem je u tome sto ni jedan browser ne prihvata kolacice npr ne mogu se ulogovati na yahoo mail, gmail, ne mogu ucitati gomilu sajtova, ne radi ni opera ni internet explorer ni firefox, proxy se sam konfigurise u operi a u firefoxu sam namestio manuelno, kolacici bi trebalo da se automatski ucitavaju jer su podesenja na defaultu, virusa nema jer imam sygate firewall i dopunjen avg, isti problem je bio kad je bio instaliran xp sp1 home verzija, muci me problem jer sam pokrenuo knoppix 3.8 sa cd-a i isti tripovi, iste sajtove nece da ucitava a posto je linuxx u pitanju izuzeo sam viruse kao problem a i softversku gresku jer ni linux nece? da li je moguce da je lan kartica neispravna pa nece da prima kolacice. drugi kompjuter sa svojom lan karticom i win98 radi najnormalnije bez tripova kad se prikljuci na taj lan kabel a i laptop moze na net najnormalnije. ako neko ima ideja neka kaze. hvala unapred!
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: problem sa lan konekcijom19.05.2005. u 15:59 - pre 230 meseci
Citat:
da li je moguce da je lan kartica neispravna pa nece da prima kolacice.


Ne.


proveri security settings/policies u browserima koje koristis.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: problem sa lan konekcijom

[ Pregleda: 2021 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.