Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???

[es] :: Audio softver :: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 23422 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

starisloven
Saša Grbić
saradnik za podršku studentima sa
invaliditetom
Univerzitet u Banjaluci
Banjaluka

Član broj: 38952
Poruke: 686
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: starisloven
Sajt: www.grmljavina.net


+3 Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???10.07.2006. u 23:09 - pre 216 meseci
Hm... Winamp... Ne vjerujem da se baš tako može dobro automatizovati program
kao što je to slučaj sa n.p.r Jazlerom. Inače onaj SqrSoft Crossfader ne
radi sa novijim verzijama Winampa, barem ova verzija koju ja imam.
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Član broj: 16959
Poruke: 743
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+25 Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???11.04.2010. u 18:54 - pre 170 meseci
Da malo osvezimo ovu temu posle 3 godine.... a zasto niko ne pomilnje OTSAV RADIO ??? ili moda nisam dobro procitao... mozda je neko i pomenuo :(
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

space85
Web Design,Audio & Video Software
Topola

Član broj: 223429
Poruke: 55
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: top-vesti.com


Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???12.06.2010. u 12:03 - pre 168 meseci
evo i ja cu se nadovezati na ovu temu posle duzeg vremena,naime nasao sam jedan player koji po slikama koje sam video je mnogo ispred ostalih zove se Hardata Dinesat Radio 8 pa me interesuje dali ga je neko koristio i kakva iskustva ima sa njim.



 
Odgovor na temu

ki111er

Član broj: 158867
Poruke: 381



+53 Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???13.06.2010. u 01:01 - pre 168 meseci
Kod mene na radiju koristimo winamp a nocni program ide iz Radioboss-a. Definitivno najbolji program za automatsko miksovanje reklama, pesama i indetifikacija. I ima jednu opciju koju reduga nema, recimo za tacno vreme... Reduga tu isece pesmu pusti tacno vreme i krece sa novom ali ovamo stisa pesmu do zadatog nivoa pusti tacno vreme i vrati pesmu. Bukvalno napravi fade, cita winamp pluginove i nije nam pucao do sada. Ima opciju da ako nije lepo napakovana lista i posle zadatog vremena opet pusti listu ispocetka. Izuzetan program preporicujem ga.

PS recite mi koji program koristite za pustanje reklama???
ti propadaš, ti propadaš jer se opijaš
ti propadaš, ti propadaš jer se drogiraš
 
Odgovor na temu

space85
Web Design,Audio & Video Software
Topola

Član broj: 223429
Poruke: 55
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: top-vesti.com


Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???13.06.2010. u 16:06 - pre 168 meseci
Ja sam probao pre neki dan Radio Boss sto se tice menija sve pohvale,ali kod mene se javlja jedan problem,dakle ide pesma sve radi ok do nekog trenutka i onda odjednom pocne pesma da zakucava,a neki put se desi i bukvalno ceo program da se zamrzne i onda mora da restartuje racunar.Sada koristim Sam Broadcaster u kom se to uopste ne desava i koji radi veoma dobro.I jos jedna stvar kod Radio Bosa koja mi se ne svidja je to sto pesme iz playliste ne brise nego one ostaju
 
Odgovor na temu

djmeshko
Goce Stojanovski
Trazi posao
Stavanger

Član broj: 272749
Poruke: 6
77.29.155.*

Jabber: Goce -MKD/Stavanger
ICQ: 130
Sajt: facebook.com/stojanovski..


+1 Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???14.11.2010. u 20:34 - pre 163 meseci
Zdravo decki
Ja sam novi na forum,razgledao sam ga ODLICAN JE
Zanima me dali moze da se najde za Jazler kluc ili crack takvo nesto
spustio sam demo verzija a dopada mi se
do sada ne sam koristio nijedan slican program ,ali sada moram da najdem nesto vakvo za moe radio koe e dobilo skoro koncesiju
Pozdrav svima na forim od Makedonija
Goce Stojanovski
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???14.11.2010. u 20:45 - pre 163 meseci
Da si pažljivije razgledao forum, pročitao bi da ovde piraterija nije dozvoljena i da će sve poruke o ključevima, krekovima i sličnim lopovlucima da budu obrisane. Poštuj tuđ rad ako hoćeš da neko poštuje ono što ti radiš.
 
Odgovor na temu

Alee
Aleksandar
Tonsko tehnicki realizator,Radio..
Bijeljina,RS

Član broj: 288414
Poruke: 14
*.teol.net.

Sajt: www.knindza-radio.rs


Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???29.07.2011. u 04:20 - pre 155 meseci
Nisam citao sve komentare mrsko mi :D pa tako nisam skontao da li se radi o internetu radiju ili FM..ako ti treba za internet najbolji SAM ,ako ti treba za FM stanicu STATION PLAYLIST STUDIO najbolji, radim na njemu veruj mi, kosta oko 150e ali stvarno THE BEST za ozbiljne radio stanice ;) pozdrav
Aleeeeeeee
 
Odgovor na temu

ki111er

Član broj: 158867
Poruke: 381



+53 Profil

icon Re: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???30.07.2011. u 03:12 - pre 155 meseci
Stize odgovor na odgovoreno pitanje...i to posle 10 meseci Cool :)))

ti propadaš, ti propadaš jer se opijaš
ti propadaš, ti propadaš jer se drogiraš
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: Help - Koji softver je najbolji za radio stanicu ???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 23422 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.