Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novo na ES: Indikator novih privatnih poruka na vrhu svake stranice

[es] :: Vesti :: Novo na ES: Indikator novih privatnih poruka na vrhu svake stranice

[ Pregleda: 5994 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Novo na ES: Indikator novih privatnih poruka na vrhu svake stranice31.05.2001. u 20:00 - pre 278 meseci
Ovo bi trebalo da prilično olakša korišćenje sistema privatnih poruka pošto se do sada indikator nalazio samo na ulaznoj stranici foruma.
I još jedna lepa stvar - ako nema novih poruka, stoji obična nula. Ako ih ima, brojka je ispisana BOLD slovima radi lakšeg uočavanja.

Comments?
 
Odgovor na temu

Slim Shady

Član broj: 387
Poruke: 51
*.cg.yu



Profil

icon Re: Novo na ES: Indikator novih privatnih poruka na vrhu svake stranice31.05.2001. u 20:28 - pre 278 meseci
Cool je a mozes li da mi posaljes ovaj file za listu korisnika. Treba meni za neki forum isti ovaj infopop.

Please help me Gojko !
 
Odgovor na temu

MetallicA
Marko Janjić
CEO
etCCom
Voždovac, Beograd

Član broj: 28
Poruke: 48
*.eunet.yu

Jabber: markojan@gmail.com
ICQ: 16338823
Sajt: www.natasa.rs


Profil

icon Re: Novo na ES: Indikator novih privatnih poruka na vrhu svake stranice01.06.2001. u 10:26 - pre 278 meseci
Comment:

GOJKO KODERU, GOJKO KODERU ... OOOOEEEEEE.... [TALAS KRECE IZ CENTRA TERENA] AAAAAAAAAA.....PUBLIKA JE POLUDELA ...


We'll code 4 food...
 
Odgovor na temu

MoDcHe
SER Sabac

Član broj: 4
Poruke: 486
*.ptt.yu

Jabber: modche@elitesecurity.org
ICQ: 73295306
Sajt: localhost


+3 Profil

icon Re: Re: Novo na ES: Indikator novih privatnih poruka na vrhu svake stranice01.06.2001. u 13:13 - pre 278 meseci
Citat:
Slim Shady je napisao:
Cool je a mozes li da mi posaljes ovaj file za listu korisnika. Treba meni za neki forum isti ovaj infopop.

Please help me Gojko !


evo ti ovde


When you say "I wrote a program
that crashed Windows", people
just stare at
you blankly and say "Hey, I got
those with the system, *for
free*".
-- Linus Torvalds
 
Odgovor na temu

Slim Shady

Član broj: 387
Poruke: 51
*.cg.yu



Profil

icon Re: Novo na ES: Indikator novih privatnih poruka na vrhu svake stranice01.06.2001. u 14:15 - pre 278 meseci
Hvala ali vec mi je Gojko poslao nego kad ste vec tu moglui bi i ovo da mi posaljete ako nije problem:

privatne poruke

Email: [email protected]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vesti :: Novo na ES: Indikator novih privatnih poruka na vrhu svake stranice

[ Pregleda: 5994 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.