Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jeli to CroTeam upload opet hackovan?

elitemadzone.org :: MadZone :: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?

[ Pregleda: 6402 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
217.171.49.*

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Jeli to CroTeam upload opet hackovan?29.04.2005. u 03:43 - pre 231 meseci
Od pre 10-ak minuta mi javlja Security Alert! kad pokusam da udjem..... jeli moguce da im je opet "pukao" upload? A bas sam hteo da postavim poruku kako je poslednji firm za Metabox FAKE
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

dmelektronik
Dejan Milojkovic
elektronik-tv-sat-gsm-pc-servis
Paracin

Član broj: 8795
Poruke: 517
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?29.04.2005. u 16:19 - pre 231 meseci
ja ni juce a ni danas ne mogu da udjem dalje
od indexa, pre sam ulazio automatski, korisnicko
ime znam ali sam password zaboravio, kad odem
na link da mi posalje novi pass nista ne stize na mail,
ili su oni pukli ili ja imam problema sa pc-em za koje
jos ne znam ;)
Dejan 0653570714
 
Odgovor na temu

globon
Saint Powest

Član broj: 17817
Poruke: 470
*.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?29.04.2005. u 16:46 - pre 231 meseci
Stranica radi normalno sto znaci da je problem kod tebe,user ti je blokiran jer si vise od 3 puta unosio krivi pasword.
Cisto da bi se zastitili sami clanovi.


Pozdrav
globon
 
Odgovor na temu

deko
radio i tv mehanicar
Kosovska Mitrovica

deko
Član broj: 1607
Poruke: 126
82.114.72.*

ICQ: 136629522


Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?29.04.2005. u 17:12 - pre 231 meseci
Kako mogu da dobijem novi pasword za njihov upload,bio sam clan na njihovom forumu jos pre 2 godine a sad ne mogu da se registrujem ni na forum ni na upload.Kome da se obratim i kako da resim ovaj problem?
 
Odgovor na temu

nature
jagodina

Član broj: 45188
Poruke: 189
*.freeserbia.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?29.04.2005. u 18:38 - pre 231 meseci
javi se njihovom administratoru globonu za pas

3200,200gb,1gb ram
-------------------------------------
sky star 2(rev 2.6d)
telestar diginova 2 vaci
x-cam orion
magic
irdeto
total tv full
galaxis MC Zap CI(Easy rider 2.01)
-------------------------------------
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
217.171.49.*

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?29.04.2005. u 19:25 - pre 231 meseci
Kod mene se sredilo do poslepodneva, ali je jutros bilo problema....
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

davd

Član broj: 49774
Poruke: 246
*.dip0.t-ipconnect.de.



Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?29.04.2005. u 19:38 - pre 231 meseci
upravo sam posjetio gore navedenu stranicu (forum), ovo je i smijesno i zalosno...
ej treba uputiti mail administratoru za registraciju (koliko ovaj mail-ova cita dnevno ????)
inace prvi put da tako sto vidim svojim ocima, a internet imam skoro isto dugo kao i bill gates ;) razlog " To je zbog toga da mozemo donekle odrzati red" da ovo nisu neki iz mup-a :=)

idem sad pustiti balkan od stule...

no na svu srecu na internetu je malo veci izbor, tako da me ovo ne brine...

za jednu gusjenicu, to je kraj... a za ostatak svijeta leptir...
 
Odgovor na temu

davd

Član broj: 49774
Poruke: 246
*.dip0.t-ipconnect.de.



Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?30.04.2005. u 00:26 - pre 231 meseci
@zeusplus stvarno si brz, ali to i moras biti ako si admin....

@ljpenovi

uspjeo sam procitati tvoj odgovor prije nego sto ga je obrisao gore navedeni gospodin.

izmedju ostalog stoji, 250.000 posjetilaca dnevno, to ne moze da izdrzi server. pa kojeg kurca onda netko otvara website,forum, ili upload kako ti vec kazes (osobno nemam iskustva sa cro-t.), znaci molis boga da te posjeti 20 ljudi dnevno ili sto ? pa onda bolje gledaj spice platinum i boli te ku*ac...
jos vise me smeta kada kazes ovo je nas forum, a ne za turke, turkmenistance ili sl.
pa cekaj covjece kada bi se svi tako ponasali, onda ne bi ni es postojao. pa odakle ti dobijas nove imformacije, iz hrvatske ili ? a roli iz srbije ? inace nemate nikakvih drugih izvora, ili ? a je*o te bog, sto da ti jos kazem. kako moze netko biti tako nezahvalan ?
svoje nedamo, a tudje volimo...


treba ukinut internet ! jebes globalizaciju...


za jednu gusjenicu, to je kraj... a za ostatak svijeta leptir...
 
Odgovor na temu

ljpenovi

Član broj: 1219
Poruke: 2852
*.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?30.04.2005. u 00:39 - pre 231 meseci
Pokušaj shvatit, 250.000 nitko nije ocekivao, upload je postavljen i financiran neovisno od bilo koga, da bi donekle mogao ispunjavat svoju svrhu ovo je bio jedini moguci nacin, zadnjih par dana prije zatvaranja nije bilo moguce pristupit mu a kamoli nešto stavit na njega, jedino riješenje je bilo ili ga ukinit ili omogucit bar donekle normalno korištenje, od ta dva izabrano je bolje riješenje, ili ti možda nebi postupio tako???
 
Odgovor na temu

globon
Saint Powest

Član broj: 17817
Poruke: 470
*.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?30.04.2005. u 08:46 - pre 231 meseci
@davd

Tvoj post bi mogao shvatiti iskljucivo kao djecaka koji se prvi dan pojavi u skoli i svojoj uciteljici pozeli odrzati predavanja iz povijesti,zemljopisa,fizike itd...
Citao sam vec neke postove koje si napisao,i moj dobronamjeran savjet je da se malo prizemljis,po tvojim komentarima sam shvatio koliko daleko doseze tvoje znanje,previse je neukusno od tebe da dijelis packe i savjete onima koji su ovom hobiju dali mnogo vise od tebe.
Mi smo vlasnici servera i samog projekta,prema tome sami financiramo i sami odlucujemo o tome sto kako i tko ce koristiti stranicu.
Nitko ti ne brani da i ti ulozis koju tisucu eura u taj hobi,te ako imas uz to i znanje pa sve to lijepo serviras nama samo obicnim sattv smrtnicima.





Pozdrav
globon
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Jeli to CroTeam upload opet hackovan?

[ Pregleda: 6402 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.